Havuzlara bahar kampanyası

Mart fırsatı

Havuz İST tarafından düzenlenen bahar fırsat kampanyası havuz sahiplere kaliteli ilaçlar uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Ortalama 130m³ havuzun sezon ihtiyaçları karşılayacak kadar bakım ürünler içeren bahar kampanya paketinde:

  • 50kg %90 stabilizatörlü granül klor,
  • 100kg granül pH düşürücü,
  • 20kg yosun önleyici ve
  • 20kg çöktürücü bulunmaktadır.

Fiyatı ise peşin olarak yalnız 650TL.

Kampanyalı havuz paketi Mayıs 2010’a kadar sürdürmeye planlanıyor fakat ürün miktarları stoklarla sınırlıdır.

Devamını oku…

Kiptaş – Tepecik Konutları

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. İnşaatı hızlı devam eden Kiptaş Tepecik Konutları artık resimlerde gösterilen hali almayı başlamış bile. Havalar bu sene sonbahar ılık ve kuru geçtiği için kaba betonarme inşaatı ve dış cephe tamamlanması iyi bir tempoda aralıksız devam etti.

Devamını oku…

Tepecik esnaflar

Tepekent Büyükçekmece, Tepecik Belediyesinin sınırlarına yer alır, fakat Tepecik çoğu “Kentliler” için yabanci (ve yabani?) bir yer gibidir.

Burada Tepecik esnaf ile ilgili tanıtımı yapıp Tepekent’li halkına tanıştırmaya çalışacağız. Tepecik’ten ihtiyaçlarımızı karşıldığımızda daha hızlı ve daha iyi hizmet alabiliriz. Özellikle hizmetler ve satış sonrası destek için yakınlık çok büyük bir avantajıdır.

Bazı komşular, “Tepecik’te istediğimizi bulunmaz” veya “Tepecik bir köy. Herşey çok pahalı” derler. Aslında tam tersi – kiralar İstanbulun kalabalık semtlerden ucuz ve fiyatlar ona göre düşük kalabilir. Ev veya inşaat malzemenin çeşitlerine gelince: bulunmayan markalar veya ürünleri sipariş üzerinde bir iki günde gelir.

Tabii ki giyim, beyaz eşya ve elektronik için henüz bir çeşitliliği yok ve daha uzak yerlere bağlıyız ama günlük ihtiyaçların coğu Tepecik’te bulabiliriz.