Tepekent’e Bahar Geldi

Tepekent'te bahar manzaralar

Rüzgar soğuk, yağışlara devam ama ağaçlar bahar geldiğini söylüyor.

Sitemizdeki yeni yürüyüş yollardan bir karesi – etrafı yeşil, meyve ağaçlar çiçek dolu. Uzun ve sert bir kıştan sonra bahar bize iyi geldi. Birde yeni düzenlenen yürüyüş parkurunda spor ve hareket olanakları artışda.

İstanbul’da doğayı bize yaşatığınız için teşekkürler Tepekent.

Tepekent’e Bahar Geldi” üzerine 4 yorum

  1. TEPEKENTLİ KOMŞULARIM,GÜVENLİK VE HUZUR BİR KENTİN EN ÖNEMLİ KONUSUDUR.ANCAK TEPEKENTTEKİ TÜM BU OLAYLARIN SEBEBİ,YÖNETİMİN VURDUMDUYMAZLIĞI VE İLGİSİZLİĞİDİR.TEPEKENTTE SON YILLARDA BU TİP OLAYLARIN NEDENİ VE KİMLERİN YAPTIĞI YÖNETİM TARAFINDAN BİLİNMEKTEDİR.TEPEKENTTE BU OLAYLARI YAPAN ŞAHISLAR,İNŞAAT İŞÇİLERİDİR.HIRSIZLIK ÖTESİNDE,BU İNŞAAT İŞÇİLERİ TEPEKENTLİ KOMŞULARIMIZI VE TEPEKENTLİ OLMAK İSTEYEN YENİ VATANDAŞLARI İNŞATINIZI BİZ YAPALIM ,UCUZA YAPALIM,SNET SEPET VERİN HALLEDELİM DİYEREK KANDIRIYOR,İŞİ ALDIKTAN SONRA DOLANDIRIP PARASINI ÖDEMEYENLERİ TEHDİT EDİYOR.BU İNŞAAT İŞÇİLERİ VİLLALARA İZİNSİZ GİRİP HER TÜRLÜ HIRSIZLIĞI YAPIYOR,TEPEKENTTE İNSANLARIN ÖNÜNÜ KESİYOR,RAHATSIZ EDİYOR.FAKAT YÖNETİM BUNLARIN KİM OLDUĞUNU BİLMESİNE RAĞMEN SESİNİ ÇIKARMIYOR,ÜYELERİNİ BİLGİLEENDİRMİYOR,BU DOĞULU,İNŞAAT İŞÇİLERİNİN TEPEKENTİN HUZURUNU KAÇIRMASINA,TEPEKENTİN DEĞERİNİN DÜŞÜRÜLMESİNE GÖZ YUMUYOR.AKASYA SOKAK VE DEFNE SOKAKTA 2 KOMŞUMU DOLANDIRDILAR,TEHDİT ETTİLER,FAKAT YÖNETİM,KOMŞUMA NİYE SÖZLEŞME YAPMADIN DİYE CEVAP VERDİ.DEĞERLİ TEPEKENTLİLER LÜTFEN BU DOĞULU GRUP İNŞAAT İŞÇİLERİNİ SAVCILIĞA,POLİSE VE YETKİLİ TÜM MERCİLERE ŞİKAYET EDELİM,YOKSA KENTİMİZ YAŞANMAZ BİR HALE GELECEK.

  2. Havuz suyu,Bahçe sulama çim suyu krom paslanmaz su tankerleriyle tepekent içi hizmetinizdeyiz.

  3. SAYIN TEPEKENTLİLER,HALKALI GÜMRÜĞÜ,TEPEKENTİN KARŞISINA,MURATBEY E TAŞINMIŞ VE FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR.GÜMRÜK ÇALIŞANLARI,LOJİSTİK FİRMA SAHİPLERİ,GÜMRÜK İŞİ YAPAN BİR ÇOK FİRMA,TEPEKENT TE KİRALIK VİLLA ARAYIŞINA GİRMİŞLERDİR.NATAMAM VİLLA SAHİPLERİNİN VİLLALARINI TAMAMLAYIP KİRAYA VERME FIRSATLARI VARDIR.BU SAYEDE YILLARDIR ATIL VAZİYETTE DURAN,KENTİN DEĞERİNİ DÜŞÜREN ,DEĞERLENDİRİLEMEYEN VİLLALAR DEĞERLENDİRİLECEK, VİLLA SAHİPLERİ İYİ BİR GELİR ELDE EDEBİLECEKLERDİR.
    TÜM KENTLİLERİN HABERDAR EDİLMELERİ VE BU FIRSATI DEĞERLENDİRMELERİ YERİNDE OLACAKTIR.

  4. Havuzlarınız boş kalmasın!
    Tepekent site içi paslanmaz tankerlerimizle havuz dolumu ve kullanma suyu ihtiyaçlarınızı karşılamaya talibiz.

    Anıl Sucuk

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.