Güvenlik Gitti

Tepekent güvenlik yok artık

Bu hafta sürpriz bir gelişmesi ile tüm güvenlik kapıları kaldırıldı ve güvenlik külübesi boşaltıldı.

Artık hiç kontrol noktasına girmeden, isteyen herkes Tepekent’e giriş yapabilir. Tepekent güvenlik elemanları hala devriyede görünmekteyse, kapı kontrolu ve giriş-çıkış kayıtlar olmadan ne kadar sağlıklı olur? Ancak zamanda anlaşılır…

Sorun? Bize iletilen bilgiye göre; yol aydınlatma masrafları Tepekent Sitesinden istendi. Sitemizin yol aydınlatmaları Belediye’ye ait olduğuna savundu çünkü yollar halka terk edilmiş olup Büyükçekmece Belediyesine aitmiş. Sonuçta halka ait olan yolların aydınlatma bedeli Tepekent Sitesi tarafından karşılanmayıp, halka ait yolları isteyen “halk” için engelsiz geçişi sağlanmıştır.

 Hepimize büyük geçmiş olsun!

Tepekent güvenlik kalktıBoş güvenlik külübesi ve serbest geçişli giriş ve çıkışlar.

Güvenlik Gitti” üzerine 10 yorum

 1. Selam arkadaşlar tepekentin yönetimi beş para etmiyor adamların umrunda değil güvenliklerde kimseyi takmıyor herkese geçiş hakkı veriyor onların orda yaptığı işi ceketimi koysam aynı işi yapar tepe kent başıboş biryer.

 2. TEPEKENTLİ KOMŞULARIM,GÜVENLİK VE HUZUR BİR KENTİN EN ÖNEMLİ KONUSUDUR.ANCAK TEPEKENTTEKİ TÜM BU OLAYLARIN SEBEBİ,YÖNETİMİN VURDUMDUYMAZLIĞI VE İLGİSİZLİĞİDİR.TEPEKENTTE SON YILLARDA BU TİP OLAYLARIN NEDENİ VE KİMLERİN YAPTIĞI YÖNETİM TARAFINDAN BİLİNMEKTEDİR.TEPEKENTTE BU OLAYLARI YAPAN ŞAHISLAR,İNŞAAT İŞÇİLERİDİR.HIRSIZLIK ÖTESİNDE,BU İNŞAAT İŞÇİLERİ TEPEKENTLİ KOMŞULARIMIZI VE TEPEKENTLİ OLMAK İSTEYEN YENİ VATANDAŞLARI İNŞATINIZI BİZ YAPALIM ,UCUZA YAPALIM,SNET SEPET VERİN HALLEDELİM DİYEREK KANDIRIYOR,İŞİ ALDIKTAN SONRA DOLANDIRIP PARASINI ÖDEMEYENLERİ TEHDİT EDİYOR.BU İNŞAAT İŞÇİLERİ VİLLALARA İZİNSİZ GİRİP HER TÜRLÜ HIRSIZLIĞI YAPIYOR,TEPEKENTTE İNSANLARIN ÖNÜNÜ KESİYOR,RAHATSIZ EDİYOR.FAKAT YÖNETİM BUNLARIN KİM OLDUĞUNU BİLMESİNE RAĞMEN SESİNİ ÇIKARMIYOR,ÜYELERİNİ BİLGİLEENDİRMİYOR,BU DOĞULU,İNŞAAT İŞÇİLERİNİN TEPEKENTİN HUZURUNU KAÇIRMASINA,TEPEKENTİN DEĞERİNİN DÜŞÜRÜLMESİNE GÖZ YUMUYOR.AKASYA SOKAK VE DEFNE SOKAKTA 2 KOMŞUMU DOLANDIRDILAR,TEHDİT ETTİLER,FAKAT YÖNETİM,KOMŞUMA NİYE SÖZLEŞME YAPMADIN DİYE CEVAP VERDİ.DEĞERLİ TEPEKENTLİLER LÜTFEN BU DOĞULU GRUP İNŞAAT İŞÇİLERİNİ SAVCILIĞA,POLİSE VE YETKİLİ TÜM MERCİLERE ŞİKAYET EDELİM,YOKSA KENTİMİZ YAŞANMAZ BİR HALE GELECEK.

 3. Merhaba
  Güvenlikli site girişi yerine serbest geçiş ve bahane olarak sokak aydınlatmalarının gösterilmesi iş bilmezllik büyük bir hazimettir kaldıki 1800 villa deniyor bölersin o kapıya sahip çıkarsın.Değer kazanmaması ve yaşayan bir site olmaması için çalışan bir yönetim?Yönetim yollarla ilgili durumu derhal çözmeli.

 4. tepekent yönetimi önce tepekent içinde tepekentlilerin ve misafirlerin önünü kesen ve insanları dolandıran,kentin kalitesini düşüren inşaat işçilerini engellesin!tepekent güvenlik araçlarından çok bu inşaat işçilerinin araçları tepekentte cirit atıyor😁😁😁😁😁😁.yoksa yönetim bunlardan korkuyormu???bu kadar pasiflik olmaz,aidatlar çöpe gidiyor!!

  • birkaç dolandırıcı inşaat ekipi gelen herkese takip ediyor. sonra ısrarla ev satmaya çalışıyor. sonra evin tadilatını alıyor. en son yeni sahibi zorbalıkla hak edilen paranın kat kat alıyor ve geriye bir enkaz bırakıyor. denetleme yok. belki sitede onlardan nemalanan vardır, kim bilir.

   • Malesef yanımda villa alan bir komşumada ayni şeyleri yapmışlar yönetim karışmıyor

 5. TEPEKENTİN SENELERDİR ÖDEDİĞİ KAZIK EMLAK VERGİLERİ,KAZIK HARÇLAR,İNŞAAT RUHSATLARI VS VS..HEPSİ DEVLETE VE BELEDİYEMİZE GİDİYOR,DEVLET VE BELEDİYEDEN HİÇ BİR YATIRIM VE HİZMET ALAMAMIZA RAĞMEN,BİRDE SOKAK AYDINLATMALARINI TEPEKENTTEN İSTEMELERİ YÜZSÜZLÜK VE REZİLLİK.YÖNETİM İN TEPEKENTİ GELİŞTİRMEK VE YATIRIMLARI ARTIRMAK İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMAMASI,ÜSTÜNE BİRDE BU SAÇMA KONUNUN EKLENMESİ,TAMAMEN YÖNETİMİN BAŞARISIZLIĞI VE İLGİSİZLİĞİDİR.ÖDEDİĞİMİZ AİDATLAR BİLE BOŞ BOŞ…

 6. Musa Sertel Beyin facebook’ta paylaşmasına göre:
  “Güvenliğin bir yere gittiği yok. Tepekent’ in sokak aydınlatması için Tedaş’ a aylık 70.000.- TL vermemek için bariyerleri kaldırmak zorunda kaldık. Kapılar kamerayla ve ve yakın takiple kontrol ve denetim altında. Seyyar devriye araçları arttırıldı. Merkezden kapılar düzenli olarak izleniyor ve her hangi bir olumsuzluk olduğunda devriye araçlarına bildiriliyor. Telaş edilecek bir şey yok. Her şey kontrol altında. TEPEKENTLİLERİN İÇİ RAHAT OLSUN…”

 7. O zaman yolların bakımını da yapsınlar polis de devriye gezsin

 8. AMK!!
  Ne oluyor böyle? Zaten evlerin değeri düşük ve satılmıyor.
  Şimdi gelen alıcıları güvenlik olmadığını görünce iyice tırsacaklar.
  Bir hamle ile evlerin değerinin %10 daha gitti.
  Sağol beyler, doğru yoldayız!!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.