Havuzlara bahar kampanyası

Mart fırsatı

Havuz İST tarafından düzenlenen bahar fırsat kampanyası havuz sahiplere kaliteli ilaçlar uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Ortalama 130m³ havuzun sezon ihtiyaçları karşılayacak kadar bakım ürünler içeren bahar kampanya paketinde:

  • 50kg %90 stabilizatörlü granül klor,
  • 100kg granül pH düşürücü,
  • 20kg yosun önleyici ve
  • 20kg çöktürücü bulunmaktadır.

Fiyatı ise peşin olarak yalnız 650TL.

Kampanyalı havuz paketi Mayıs 2010’a kadar sürdürmeye planlanıyor fakat ürün miktarları stoklarla sınırlıdır.

Devamını oku…

Tepekent Emlak

Tepekent Emlak ilan sitesi yenilendi. Emlak sahipleri için eşsiz bir fırsat – yalnız Tepekent ve yakın bölgesine yönelik ve sınırlı ilan sayısı için ücretsiz ilan yayını. Tepekent Emlak Kendi arsa veya villanızın ilanını ücretsiz olarak Tepekent Emlak sitesine ekleyebilirsiniz. Her girdiğiniz emlak için sekiz resim tavsiye ediyoruz. Resim veya harita destek için ilan ekle sayfasının en alt mesaj kutusunda yardım ihtiyacınızı yazabilirsiniz veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Bedava emlak ilan sayısı sınırlı olduğu için hemen emlağınızı gönderin ve kaçırmadan bu fırsattan sizde yararlanın.

Tepecik esnaflar

Tepekent Büyükçekmece, Tepecik Belediyesinin sınırlarına yer alır, fakat Tepecik çoğu “Kentliler” için yabanci (ve yabani?) bir yer gibidir.

Burada Tepecik esnaf ile ilgili tanıtımı yapıp Tepekent’li halkına tanıştırmaya çalışacağız. Tepecik’ten ihtiyaçlarımızı karşıldığımızda daha hızlı ve daha iyi hizmet alabiliriz. Özellikle hizmetler ve satış sonrası destek için yakınlık çok büyük bir avantajıdır.

Bazı komşular, “Tepecik’te istediğimizi bulunmaz” veya “Tepecik bir köy. Herşey çok pahalı” derler. Aslında tam tersi – kiralar İstanbulun kalabalık semtlerden ucuz ve fiyatlar ona göre düşük kalabilir. Ev veya inşaat malzemenin çeşitlerine gelince: bulunmayan markalar veya ürünleri sipariş üzerinde bir iki günde gelir.

Tabii ki giyim, beyaz eşya ve elektronik için henüz bir çeşitliliği yok ve daha uzak yerlere bağlıyız ama günlük ihtiyaçların coğu Tepecik’te bulabiliriz.