Kiptaş Tepecik resimler

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı.

Okurlarımızdan Özgür Demir bize yeni çekilen birkaç fotoğraf gönderdi. Resimlerde görüldüğü gibi, Kiptaş Tepecik Konutları büyük bir hızla ilerliyor. Binaların dış cephe mantolama ya devam ediyor yada bitmiş durumdadır.

Devamını oku…

Kiptaş Tepecik Konutlara ceza

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı.

Sayın Mesut Akkaya aşağıdaki yazıyı Kiptaş Tepecik Konutları sayfasında yorum olarak yazmıştı. Araştırma yaparak haberin aslı Eylül 2008de yayınlandı. Kiptaş’a yüklü ceza verildi ve ödeme çoktan başlamışlar.

 

AKP’Lİ TOPBAŞ’A İMAR CEZASI – CUMHURİYET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tarım alanındaki KİPTAŞ inşaatına 350 bin lira ceza verildi.

OKTAY EKİNCİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin toplu konut uygulamalarını yürütmekte olan “İstanbul Konut İmar Plan Turizm Ulaşım Sanayi ve Ticaret AŞ”nin (KİPTAŞ) Büyükçekmece İlçesi Tepecik beldesindeki inşaatlarına “tarımsal alanda kaçak uygulama” nedeniyle ceza verildi. Devamını oku…

Kiptaş – Tepecik Konutları

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. İnşaatı hızlı devam eden Kiptaş Tepecik Konutları artık resimlerde gösterilen hali almayı başlamış bile. Havalar bu sene sonbahar ılık ve kuru geçtiği için kaba betonarme inşaatı ve dış cephe tamamlanması iyi bir tempoda aralıksız devam etti.

Devamını oku…