Kiptaş Tepecik resimler

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı.

Okurlarımızdan Özgür Demir bize yeni çekilen birkaç fotoğraf gönderdi. Resimlerde görüldüğü gibi, Kiptaş Tepecik Konutları büyük bir hızla ilerliyor. Binaların dış cephe mantolama ya devam ediyor yada bitmiş durumdadır.

Devamını oku…

Kiptaş – Tepecik Konutları

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. İnşaatı hızlı devam eden Kiptaş Tepecik Konutları artık resimlerde gösterilen hali almayı başlamış bile. Havalar bu sene sonbahar ılık ve kuru geçtiği için kaba betonarme inşaatı ve dış cephe tamamlanması iyi bir tempoda aralıksız devam etti.

Devamını oku…

Tepecik Konutları

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. Tepekent B-kapısından Fırat Plastik Fabrikasına giderken sağ kolundaki dev inşaat hepimizin dikkatini çekti. Kiptaş’ın Tepecik Konutlarına ait bu büyük bloklar Beylikdüzü tepeden ve gölün karşı kıyısındaki Alkent’ten de gözüküyor.

Tepecik Konutları

Konumu tartışmasız olarak mühteşem olduğunu kabul edilmeli. Bir taraftan Büyükçekmece Gölü diğer taraftan Marmara Deniz manzaralara sahip olan, tepede inşa edilen proje hem görselliği hemde temiz hava ve kolay ulaşım açısından Tepecik Konutlarına çok avantajları sağlayacak. Devamını oku…