Kiptaş – Tepecik Konutları

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. İnşaatı hızlı devam eden Kiptaş Tepecik Konutları artık resimlerde gösterilen hali almayı başlamış bile. Havalar bu sene sonbahar ılık ve kuru geçtiği için kaba betonarme inşaatı ve dış cephe tamamlanması iyi bir tempoda aralıksız devam etti.

Bugün itibariyle Kiptaş’ın Tepecik Konutları gördüğünüz gibi meydana çıkmış bulunuyor. Renkler tamamen uymazsa bile, ressamın canlandırmasına epey yaklaşmıştır. Öndeki şantiye ve koğuş yapıların yerine peyzajlı bahçeler, yürüyüş patikaları ve araba yolları yapılınca yaşanacak yer olacağını benziyor.

Daha çok resim görmek isteyenler varsa, lütfen burada talepleriniz iletin. Hemen birkaç tane çekip, bu sayfalarda yayınlayabiliriz.

Kiptaş – Tepecik Konutları” üzerine 59 yorum

  1. Ben katılmıyorum,arkadaşlar.Çünkü daire özelliklerinde yaptıkları açıklamada bütün dairalarde KOMBİ (ısıtma sistemi) olacak diyorlar.Herkez birşey söylüyor,biz kendi aramızda olasılıkları konuşuyoruz,bir kiptaş yetkilisi yokmu bizi aydınlatsın lütfen .Şartnamede 24 ayda teslim dendi,şantiyeye gittiğimizde yetkililer ağustosta teslim diyor, teslimden sonra zaten ödemeler fazlalaşacak,çocukları olan okul derdine düşecek, bize bir yetkili açıklama yaparsa kesin nezaman bitecek biz de ona göre önlemlerimizi alalım lütfen.

  2. Arkadaşlar 09/10/2008 tarihinde bayndırlık bakanlığı yeni yönetmelik yayınladı buna göre binalarda Merkezi ısıtma sistemi yani kalorifer mecburi olacak buna göre bizim tepecikte bizim binaların bir kısmı merkezi birkısmı bireysel yani kombi imiş buna göre bireysel kombili binaların durumu ne olacak biz daireleri teslim aldıktan sonra bize tekrar iş çıkarıp merkezi sisteme geçin deyip masrafını bizden almasınlar ben kiptaşı aradım cevap veremediler bu konuda onları sıkıştırıp bilgi alalım sonradan bize masraf çıkmasın hep beraber ilgilenelim

  3. Merhabalar bayram öncesi konutların yanına gittiğimizde yetkililer temmuz veya eylül gibi teslim edilebileceğini söylediler bu konuda bilgisi olan varmı bu tarihte teslim alabilecekmiyiz acaba?

  4. arkadaşlar herkese selamlar herkes birşeyler diyor fakat kimse nezaman nasıl teslim edilecek konusunda birşey söylemiyor.ben gecenlerde şantiye yetkilileri ile telefonla görüştüm bizim 10 aya yakın bir sürede teslim edilir demişti yani buda demek oluyorki 2010 dateslim ederler herhalde. ayrıca resim gönderen arkadaşlara tşk. ederim herkese hayırlı olu inşallah

  5. bende 98 m2 sahibiyim merak ettigim okulu 2009 ögretim yılına açılacakmı?bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

  6. Bende 98 m2 hak sahibiyim. Konutlar ne durumda şu an neleri yapılıyor bilgisi olan varmı ?

  7. Arkadaşlar ligili formlar ve web sayfalarına nasıl giriyorsunuz? Saygılar

Yorumlar kapalı.