Tepekente ilgi az

Son yorumlardan biri çok hoşuma gitti.

Selam tüm kentliler

Millet oturmuş burda Kiptaşı tartışıyor. Tepekentle ilgili sanki kimsenin fikri yok. Böyle güzel bir site için eşi dünyada bile olmayan, böyle güzel bir kent için kimse fikir üretmiyor, esnafına destek cıkmıyor, tanışma kaynaşma adına bir şey yapılmıyor.

Hadi dedik herkez bir ucundan tutsun.

  • Şu iş merkezi ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı?
  • Şu anda oturum kaç kişi?
  • Bu sene sezon açılısı olacakmı?

Hersene bir sezon açılış bir kapanışı yapsak toplu kaynaşmalar sağlansa, eminim 2 sene sonra Acarkentten ve Alarko evlerinden daha iyi duruma geliriz. Hadi fikir üretelim, bildiklerimizi paylaşalım.

Sizin yazıları ve fikirleri çok önemlidir. Lütfen yorumları veya yazıları ya bu siteye ekleyin yada bize gönderin ve hemen yayınlansın.

Tepekente ilgi az” üzerine 69 yorum

  1. Iceride erguvan sokaktaki villamizdan davalik ve icralik oldugumuz şahısların mühürlü yerden ellerini kollarini sallayarak esyalari cikartmalarini gormeyen bir yonetim sistemi var. kamera kaydigini istedigimde o tarafa bakmiyor deniliyor kimin neresine bakiyo diye sorarim size? Davalik yerin yönetim ucretini geciktirdigimizde icraya vermesini biliyorsunuzda mühürlü evden esya cikartanlari nasil goremiyorsunuz onca saat ? Ve 475 tl alip orda sadece oturuyosunuz ilgilenmiyosunuz karismiyosunuz nerde bu yonetim hakki ilgi alaka ozaman?????? hirsizliga sizlerde göz yumarak ortak oluyosunuz benim ve ailemin gözünde. Bu sekilde bir yönetim isletilemez.kafasina gore girip evlerimizden esya aliniyor ne guvenligi kaldi ne temizligi.heryer leş gibi copler alinmiyor, ama 475 tl rahatca aliniyor.yaziklar.olsun haram olsun verdigimiz paralar bu sorumsuzluktan sonra

  2. YÖNETİM LÜTFEN ŞU SOKAK KÖPEKLERİ SORUNUNU LÜTFEN CÖZÜN ARTIK ZOR BİR ŞEY DEĞİL YETERKİ BİRİNİ BİR GÜN GÖREVLENDİRİN TOPLASIN

  3. -İstanbul’un şiirlere, şarkılara ilham veren tepesi Çamlıca Tepesi, televizyon vericilerinin adeta istilasına uğramış durumda. Çamlıca civarında oturanlar uykusuzluk, baş ağrısı, yorgunluk ve sinir bozukluğundan şikâyetçi. Ama daha da önemlisi, kanser vakalarının muhitte artmış olması endişeleri artırıyor. Çamlıca’daki radyo ve televizyon vericilerinden kaynaklanan elektromanyetik radyasyon, sağlığa zarar verdiği bilinen sınırların onlarca katına ulaşıyor. Başbakan Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutu ve önde gelen holdinglerin merkezleri bu bölgede yer alıyor. Bölgede 150 bine yakın kişi ikamet ediyor. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, elektromanyetik kirlilik ölçümü yaptıran yabancı şirketlerin ve yöneticilerinin bölgede ofis ve ev tutmaktan vazgeçtiklerini belirterek, “Ne yazık ki Başbakan’ımız ve Türkiye’de ilk üçe giren şirketler burada.” şeklinde hayıflanıyor. Aksiyon dergisinin kapağa taşıdığı ve Gürhan Savgı imzalı haberde Çamlıca’da yaşananlar anlatılıyor. Onlarca televizyon vericisi bulunan, adeta birer verici tepesine dönüşmüş olan Çamlıca’da oturanlar pek mutlu değil. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. H. Hilmi Sabuncu, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim Şeker bölgedeki elektro manyetik alan yüksekliğine dikkat çekiyor. Sabuncu, “Bu, son derece zararlı bir durumdur. Çamlıca ve Kınalıada’da sinyal yoğunluğu ve kanser olguları hakkında araştırma yapılması gerekir.” diyor.

  4. ayın büyükçekmeceliler bahsettiğiniz tepekentte bazı yönetimlerin suçu ve tembelliği olabilir ancak sunu unutmayalımki asıl sorun belediyemizde.başkanımız hasan akgün iyi ve çalışkan biri ancak bulunduğu parti maalesef iktidar partisi olmaması yüzünden hizmetleri ve imkanları sınırlı.ak partili belediyelerdeki yapılaşma ve hizmet hat safhada.biz senelerdir tepecik bölgesinde yaşıyoruz ve tepekent hakikatten türkiye için örnek bir proje.tepekentte senelerdir yapılmamış yollardan bahsediyorsunuz.biz tepecikliler ise senelerdir imar problemlerinden yakınıyoruz.ancak imarlar 3 ay açılıyor 6 ay kapatılıyor.bunun gibi problem ve sıkıntıları büyükçekmece halkının tamamı zaman zaman yaşıyor.silivriye bir bakın ak parti döneminde silivrinin yıldızı parladı.silivri tarihinde aldığı en büyük hizmetleri aldı.silivride terla metrekare fiatları 10 usd den 3 sene içinde 100 usd ye çıktı.havaalanı teknoparklar sağlık kentleri projeleri çizildi.son seçimlerde chp ye geçen silivride şu an durum içler acısı.belediye yolsuzluklarını köylerimizin kahvehanelerinde duyuyorsunuz.emlakçılar sinek avlıyor.100 usd ye satılan tarlalar 50 usd ye alıcı bulamıyor.havaalanı ve bunun gibi bir çok proje iptal edildi.arnavutköy bölgesi ak partide ve altın çağlarını yaşıyor.yeni şehir havaalanı ve bunun gibi bir çok proje buraya kaydırıldı.siz burda senelerdir yapılamayan mikro yatırımlardan bahsederken ak parti belediyelerinde makro yatırımlar yapıldı ve bitti.lütfen artık particilik zihniyetinden çıkıp hizmet zihniyeti ile düşünüp hareket edelim.yoksa daha çok seneler imar problemlerini ve yapılmayan ufak tefek bir kaç yolu konuşuruz.devlet hastanesi ve bunun gibi yatırımları bekleriz.

  5. sayın büyükçekmeceliler bahsettiğiniz tepekentte bazı yönetimlerin suçu ve tembelliği olabilir ancak sunu unutmayalımki asıl sorun belediyemizde.başkanımız hasan akgün iyi ve çalışkan biri ancak bulunduğu parti maalesef iktidar partisi olmaması yüzünden hizmetleri ve imkanları sınırlı.ak partili belediyelerdeki yapılaşma ve hizmet hat safhada.biz senelerdir tepecik bölgesinde yaşıyoruz ve tepekent hakikatten türkiye için örnek bir proje.tepekentte senelerdir yapılmamış yollardan bahsediyorsunuz.biz tepecikliler ise senelerdir imar problemlerinden yakınıyoruz.ancak imarlar 3 ay açılıyor 6 ay kapatılıyor.bunun gibi problem ve sıkıntıları büyükçekmece halkının tamamı zaman zaman yaşıyor.silivriye bir bakın ak parti döneminde silivrinin yıldızı parladı.silivri tarihinde aldığı en büyük hizmetleri aldı.silivride terla metrekare fiatları 10 usd den 3 sene içinde 100 usd ye çıktı.havaalanı teknoparklar sağlık kentleri projeleri çizildi.son seçimlerde chp ye geçen silivride şu an durum içler acısı.belediye yolsuzluklarını köylerimizin kahvehanelerinde duyuyorsunuz.emlakçılar sinek avlıyor.100 usd ye satılan tarlalar 50 usd ye alıcı bulamıyor.havaalanı ve bunun gibi bir çok proje iptal edildi.arnavutköy bölgesi ak partide ve altın çağlarını yaşıyor.yeni şehir havaalanı ve bunun gibi bir çok proje buraya kaydırıldı.siz burda senelerdir yapılamayan mikro yatırımlardan bahsederken ak parti belediyelerinde makro yatırımlar yapıldı ve bitti.lütfen artık particilik zihniyetinden çıkıp hizmet zihniyeti ile düşünüp hareket edelim.yoksa daha çok seneler imar problemlerini ve yapılmayan ufak tefek bir kaç yolu konuşuruz.devlet hastanesi ve bunun gibi yatırımları bekleriz.

  6. sevgili tepekentliler,yönetimin bu yapılmamış yollar ile ilgili yaptığı ve yapacağı hiç bir şey yok.lütfen duyarlı her vatandaş,bu yapılmayan yolların tepekentin geleceğini çok büyük ölçüde etkilediğini bilsin.tepekentte eski yapıların çoğu kalitesiz ve eski proje.villa sahipleri bahçelerine fidan ekmekten aciz.yeni yapılanlar ise tepekente değer katıyor ve muhteşem yapılar.üniversitenin sol tarafındaki boşluğa bir bakın.yapılmayan yollar berbat.ancak insanlar buna rağmen muhteşem villalar yapmışlar ve yaşamaya çalışıyorlar.burdaki yolların yapılması böylesi muhteşem villaların yapılmasını çabuklaştırıp tepekente nufus,değer ve hareket kazandıracaktır.bu yüzdenki biz tepekentliler olarak artık çareyi yönetimde değil BELEDİYE DE ARAYALIM.BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE BAŞKANA MESAJ VE ŞİKAYET BÖLÜMLERİ MEVCUT,BUNUN YANINDA CEP TELEFONUNDAN 3441 E ŞİKAYET MESAJI ATMAKTA MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

  7. SAYIN YÖNETİM.LÜTFEN BİE AN EVVEL TEPEKENTİN İÇİNE VE ÇEVRESİNE BİR KAÇ KURUŞ GELİR YÜZÜNDEN BAZ İSTASYONLARI VE VERİCİLERİN KURULMASINA SON VERİN.!! EKOLOJİK KENT DEDİĞİNİZ BU KENTE HİÇ YAKIŞMIYOR VE TEPEKENT İÇİN REZİL BİR DURUM. ÇAMLICA TEPESİ VE ÇEVRESİ İLE İLGİLİ HABERLERİ BİR OKUYUN LÜTFEN.BU İSTASYONLAR VE VERİCİLER YÜZÜNDEN ŞU AN ÇAMLICADAN KAÇIŞLAR MEVCUT!!!

    Aksiyon dergisi Çamlıca örneğinden yola çıkarak elektromanyetik kirliliği kapağına taşıdı. TV verici tarlasına dönen tepedeki vahameti Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara şöyle özetliyor: Elektromanyetik kirlilik ölçümü yaptıran yabancı şirketler, bölgede ofis ve ev tutmaktan vazgeçiyor.

    -İstanbul’un şiirlere, şarkılara ilham veren tepesi Çamlıca Tepesi, televizyon vericilerinin adeta istilasına uğramış durumda. Çamlıca civarında oturanlar uykusuzluk, baş ağrısı, yorgunluk ve sinir bozukluğundan şikâyetçi. Ama daha da önemlisi, kanser vakalarının muhitte artmış olması endişeleri artırıyor. Çamlıca’daki radyo ve televizyon vericilerinden kaynaklanan elektromanyetik radyasyon, sağlığa zarar verdiği bilinen sınırların onlarca katına ulaşıyor. Başbakan Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutu ve önde gelen holdinglerin merkezleri bu bölgede yer alıyor. Bölgede 150 bine yakın kişi ikamet ediyor. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, elektromanyetik kirlilik ölçümü yaptıran yabancı şirketlerin ve yöneticilerinin bölgede ofis ve ev tutmaktan vazgeçtiklerini belirterek, “Ne yazık ki Başbakan’ımız ve Türkiye’de ilk üçe giren şirketler burada.” şeklinde hayıflanıyor. Aksiyon dergisinin kapağa taşıdığı ve Gürhan Savgı imzalı haberde Çamlıca’da yaşananlar anlatılıyor. Onlarca televizyon vericisi bulunan, adeta birer verici tepesine dönüşmüş olan Çamlıca’da oturanlar pek mutlu değil. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. H. Hilmi Sabuncu, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim Şeker bölgedeki elektro manyetik alan yüksekliğine dikkat çekiyor. Sabuncu, “Bu, son derece zararlı bir durumdur. Çamlıca ve Kınalıada’da sinyal yoğunluğu ve kanser olguları hakkında araştırma yapılması gerekir.” diyor.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.