Tepekente ilgi az

Son yorumlardan biri çok hoşuma gitti.

Selam tüm kentliler

Millet oturmuş burda Kiptaşı tartışıyor. Tepekentle ilgili sanki kimsenin fikri yok. Böyle güzel bir site için eşi dünyada bile olmayan, böyle güzel bir kent için kimse fikir üretmiyor, esnafına destek cıkmıyor, tanışma kaynaşma adına bir şey yapılmıyor.

Hadi dedik herkez bir ucundan tutsun.

 • Şu iş merkezi ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı?
 • Şu anda oturum kaç kişi?
 • Bu sene sezon açılısı olacakmı?

Hersene bir sezon açılış bir kapanışı yapsak toplu kaynaşmalar sağlansa, eminim 2 sene sonra Acarkentten ve Alarko evlerinden daha iyi duruma geliriz. Hadi fikir üretelim, bildiklerimizi paylaşalım.

Sizin yazıları ve fikirleri çok önemlidir. Lütfen yorumları veya yazıları ya bu siteye ekleyin yada bize gönderin ve hemen yayınlansın.

Tepekente ilgi az” üzerine 69 yorum

 1. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün Tepekent İpek Villaları sakinlerinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Murattepe Caddesinin aydınlatma çalışmalarını yapan Akgün’e teşekkür eden İpek villaları sakinleri Akgün’ü aralarında görmekten çok mutlu olduklarını ifade ettiler.
  SEVGİLİ SEV ESTON SİTESİ VE YÖNETİCİLERİ,GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ,İPEK VİLLALARI GİBİ KÜÇÜK BİR SİTEYE BİLE HER TÜRLÜ HİZMETİ GETİRMEYE ÇALIŞAN SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ VAR.ANCAK BUNUN İÇİN İLGİ,ALAKA VE İNSANLARIN BİRLİK OLUP TALEPTE BULUNMALARI GEREKİYOR.BELEDİYE MECLİSİ İLÇENİN DEĞİŞİK KAHVEHANELERİNDE HER AY MECLİS TOPLANTILARINI YAPIYOR VE VATANDAŞLARIN ŞİKAYETİNİ DİNLİYOR.
  ANCAK İLGİSİZ YÖNETİMİMİZ TÜRKİYENİN EN BÜYÜK VİLLA KENTİNE BELEDİYE BAŞKANIMIZI GETİRTEMİYOR VE HİÇ BİR HİZMET YAPTIRAMIYOR.SENELERDİR BELEDİYE YE BİR KAÇ YOLU YAPTIRAMAYAN YÖNETİMİMİZ MEVCUT.
  TEPEKENTLİLER OLARAK SİZDEN RİCAMIZ UFAK BİR ORGANİZASYON İLE BELEDİYE BAŞKANIMIZI TEPEKENTE SİTENİZE DAVET ETMEK VE BU YAPILMAYAN YOLLAR İLE İLGİLİ KONUYU ÇÖZMENİZDİR.TEPEKENTİN EN GÜZEL VE MODERN VİLLALARI BU BÖLGEYE YAPILMAYA ÇALIŞILIYOR ANCAK,NE YOL,NE ALT YAPILARI MEVCUT.

 2. tebrikler sev eston yöneticisi,barış bey.sev eston sitesini gayet iyi yönetiyorsunuz.iyi bir yöneticisiniz.aktiviteler,birlik,dayanışma,sitenizde ne ararsanız var.yönetim de sizin gibi arkadaşları görmek isterdik.bu sayede belki sitenizdeki yaşamı,dayanışmayı,aktiviteleri biz tepekentlilerde yaşarız….

 3. arkadaşlar tepekente ilginin az olmasının tek sorumlusu eski yönetim ve duyarsız bazı koparatif sahipleridir.yönetimin belediyeyle hiç bir zaman birlik olup belediyenin tepekente herhangi bir hizmet getirmesini sağlayamamıştır.yapılmayan yollara bir bakın lütfen.insanlar villa yapmak istiyor fakat yolları yok.elektiriklerini bile kendi imkan ve masraflarıyla yapıp karşılıyorlar.yeni yapılan bazı yollara 2 senedir bir fidan dahi ekmediler.üniversite açıldı,tepekent için müthiş bir reklam kaynağı fakat yönetim üniversite yönetimi ile muhattap bile olmuyor.koparatif sahipleri ise kümese benzer villalarına bir fidan bile ekmemişler ve satmaya çalışıyorlar.tavuk veya köpeği bağlasan bu villalarda yaşamazlar.

 4. yönetim uyuyor.tepekent.com hacklenmiş.en iyisi ve günceli tepekent net.yönetim burda yazılanları okuyup uygulasa tepekent çoktan adam olmuştu.bugün villalar milyon dolarlara satılırdı.

  • tepekent.com hiçbir zaman yönetime ait olmadı ki. bir online alışveris siteye aittir.
   hacklenmemiş, orijinal hali öyle zatem.

 5. AREL ÜNİVERSİTESİ ni de tebrik ediyoruz.inanın bütün türkiyede konumu ve imkanları,öğrencilerin yüzme havuzlu villalarda kalmasına kadar imkanlara sahip olmaları harika bir olay.bizce türkiyenin en muhteşem kampüsü.ve şimdide öğrenciler için müthiş arel park diye bir projeye başlıyor…..

 6. tepekentin bu kadar cansız kalmasında yönetimdeki bazı ilgisiz arkadaşlar kadar,binalarını kalitesiz,tipsiz,fidanları ekilmemiş,kümesten beter koparatif sahipleride sorumludur.yeni yapılan inşaatlar malikane gibi.iyi ki boş arsalar mevcut.SEV ESTON u buradan tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.çok mantıklı,kaliteli harika ikiz villalar yaptılar.ve fiatlarıda gayet makuldu.yeni projelerinde yine ikiz fakat biraz daha gösterişli binalar yapmalarını umarız.

 7. yönetime ve arsa sahiplerine,biz tepekentliler olarak tepekente baktığımız zaman 1,300 civarında yapılmış tek villalar mevcut.çoğu 14-15 sene önce cizilmiş eski ve kullanışsız modeller.yönetimin bu bazı eski projeleri çıkarıp bunların yerine 15-20 adet günümüz modasına ,kalitesine uygun villaları çizmesini rica ederiz.sev tepekentin yapmış olduğu ikiz villalar çok mantıklı ve kullanışlı.baktığımız zamanda yüzde 95i satılmış ve yüzde 70 inde yaşayanlar mevcut.ve gayet memnunlar.SEV TEPEKENTİN YENİ PROJELERİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

 8. biz TEPEKENTLİLER olarak bundan sonra yayınlanacak her tepekent pastoral dergisinde belediye başkanı ile bir söyleşi yapılmasını istiyor ve belediyenin tepekente ne hizmetler yaptığını ve neler yapacağının sorulmasını istiyoruz.dergimizde özellikle bitkiler ve hayvanlar yerine, tepekente yapılacak hizmetler hakkında bigi yayınlanmasını istiyoruz.(BELEDİYENİN GÖREVLERİ,yollar yapmak,çevre düzenini ve bakımını sağlamak,çopleri toplatmak vs…ancak bu güne kadar ne tepecik belediyesi ne de büyükçekmece belediyesi tepekente çöpleri toplamaktan başka hiç bir hizmet yapmamıştır.yönetim hepsini vatandaşlardan topladığı paralarla yapmıştır.yeter artık.

 9. tebrikler nihat bey.emlak sektörünün en iyi olduğu bir yaz sezonunu daha kaçırdık .türkiyede eşi olmayan bir projeye böyle köstek olunması gerçekten içler acısı.belediye hizmet etmesi,hizmet getirmesi gerektiği böyle muhteşem bir projeye çivi bile çakmaması üstüne vatandaşlara çivi çaktırmaması utanç verici bir durum.yönetimin de bu kadar ilgisiz durması,ilgizis kalması rezillik.biz tepekentliler olarak bu güne kadar faiş emlak vergileri,aidat,alt yapılar ve bazı diğer hizmetler derken yater soyulduk.bütün bu şikayetler tepekentlilerin dilinde ancak buna yardımcı olacak bir yönetim yok.biz vatandaş olarak bundan sonra yayınlanacak her tepekent pastoral dergisinde belediye başkanı ile bir söyleşi yapılmasını istiyor ve belediyenin tepekente ne hizmetler yaptığını ve neler yapacağının sorulmasını istiyoruz.dergimizde özellikle bitkiler ve hayvanlar yerine, tepekente yapılacak hizmetler hakkında bigi yayınlanmasını istiyoruz.

 10. saçmalık ve rezillik.tepekent ve çevresinde imar bir süreliğine durdurulmuştu.türkiyenin gerçek yüzü.böyle muhteşem planlı bir projede imarı durduran belediye veya iski ye yazıklar olsun. ve buna karşı ses çıkaramıyan yönetimede yuh.belediyenin her türlü destek olması gerektiği bir projeye böyle köstek olması ve seyirci kalması bir rezalet.bu kadar faiş emlak vergisi topladığı bir bölgeye böyle duyarsız ve ilgisiz kalması büyük bir ayıp.türkiyenin özelliklede büyükçekmecenin gururu olan bir projeye böyle köstek olunması dünyanın hiç bir yerinde rastlamanız mümkün değil.inşatına başlamak isteyen yaklaşık 40 tane proje var fakat bu saçmalıklardan dolayı mağdur edilip başlayamıyorlar.yönetimde uyuyor.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.