Tepekent’te Villada İşyeri Yasak

Tepekent işyerleri

Tepekent Toplu Yapı Yönetim Planın 33. Maddeye göre:

BAĞIMSIZ BÖLÜMLERE İLİŞKİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLER

MADDE: 33

ee) Kat mülkiyeti kütüğünde mesken olarak gösterilmiş bulunan bağımsız bölümlerinde (Parsel Kat Malikleri Kurulu oy birliği ile müsaade etmedikçe), sinema, gazino, kulüp, kahvehane, dans salonu gibi eğlence; lokanta, pastane gibi beslenme yerleri ve basımevi, dükkan (berber dükkanı, terzihane, yatakhane, emlak bürosu, sendika veya dernek merkezi, dershane vs.) gibi yerler açamazlar veya kiraya veremezler. Hiçbir şekilde gayrımenkul alımı, satımı, kiralamaya aracılık yapamazlar.

Devamını oku…

Hakan Şükür Kaçmamış

hakan-sukurSon günlerde yayınlanan saçma sapan “Hakan Şükür Amerikaya kaçtı” haberleri tamamen asılsız çıktı.

Hakan Şükür bu açıklamayı yaptı:

“Spor akademisi açma projemle ilgili çalışmak ve İngilizce öğrenmek için buradayım! … Türkiye benim ülkem dönmemek ne demek?! Ülkeyi kısır döngüye mahkum edenlerin aksine nerde olursa olsun üretmeye devam etmek doğru olan.”

Asılsız olan haberi kim yapmış? Devamını oku…

Tepekent Lisesinde Çocuk İstismar

Tepekent okulunda istismarÇok acı bir habere rastladım. Tepekent’te bulunan Zihinsel ve İşitme Engelli Lisesinde bir olay olmuş ve haberimiz yoktu.

Sözde iki öğretmen üç liseli erkek ve bir liseli kız sınıfa kilitleyip yemeğe gitmişler. Öğretmeler yemekteyken sınıfta ‘yasal olarak ağırlaştırılmış sebepler’ kabul edilen şekilde cinsel olaylar yaşanmış. Devamını oku…