Tepekente ilgi az

Son yorumlardan biri çok hoşuma gitti.

Selam tüm kentliler

Millet oturmuş burda Kiptaşı tartışıyor. Tepekentle ilgili sanki kimsenin fikri yok. Böyle güzel bir site için eşi dünyada bile olmayan, böyle güzel bir kent için kimse fikir üretmiyor, esnafına destek cıkmıyor, tanışma kaynaşma adına bir şey yapılmıyor.

Hadi dedik herkez bir ucundan tutsun.

 • Şu iş merkezi ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı?
 • Şu anda oturum kaç kişi?
 • Bu sene sezon açılısı olacakmı?

Hersene bir sezon açılış bir kapanışı yapsak toplu kaynaşmalar sağlansa, eminim 2 sene sonra Acarkentten ve Alarko evlerinden daha iyi duruma geliriz. Hadi fikir üretelim, bildiklerimizi paylaşalım.

Sizin yazıları ve fikirleri çok önemlidir. Lütfen yorumları veya yazıları ya bu siteye ekleyin yada bize gönderin ve hemen yayınlansın.

Tepekente ilgi az” üzerine 69 yorum

 1. TEŞEKKÜRLER AREL.arel park projesi başlıyor.İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Yerleşkesi içerisinde yer alan üniversitenin 400,000 m² açık rekreasyon alanı kültür, sanat, spor, eğlence ve dinlenme faaliyetlerinin bir arada bulunacağı büyük bir kompleks şeklinde planlanmıştır.
  400 dönüm arazi üzerinde yapılmaya başlanan proje kapsamında;

  • 250 dönüm yeşil alan düzenlemesi,
  • Kültür-sanat faaliyetleri için 5 bin kişilik çok amaçlı amfi tiyatro,
  • 12 adet basketbol sahası,
  • 9 adet tenis sahası,
  • 3 adet mini futbol sahası,
  • 3 olimpik yüzme havuzu,
  • 2.500 m² gölet,
  • 200 kişilik kafeterya,
  • 800 araçlık otopark oluşturuluyor.

  Ayrıca alanda 2 km bisiklet yolu, yürüyüş yolları ve spor parkuru, seyir terasları ve dinlenme bölgeleri yer alacaktır.
  Çalışmalarına başlanan rekreasyon alanı 2010–2011 eğitim-öğretim yılında öğrencilerin hizmetine sunulacaktır.
  !!!!!!!!.üniversitenizi ziyarete gelen kaliteli insanlarada tepekenti anlatan bir broşür bastırıp verirseniz çok seviniriz.yönetimin yapacağı bir şey yok.!!!!!!!!

 2. üniversitenin tepekentin içinde olması öyle büyük bir sanski yönetimin bu üniversite ile ortaklaşa çalışmaması çok anlamsız ve mantıksız.milyonlarca lira harcansa bu reklam yapılamaz.ancak üniversite ile kordineli çalışılsa çok cüzi paralara çok ünlü,kaliteli binlerce kişiye ulaşılabilir ve bu kişilere tepekent tanıtılabilir.eminimki bu kişilerden bazıları tepekentten villa alır ve çevresine tepekenti tanıtabilir.kent yönetiminde üniversite ile ortaklaşa çalışacak bir birimin acilen kurulması gerek.ve iki kişi bu iş için yeter!!SEVGİLİ YÖNETİCİLERİMİZ BİR AN ÖNCE BU BİRİMİ KURMANIZI RİCA EDERİZ!!!!ve bu sitede yazılan çok isabetli eleştirileri dikkate alınız…………

 3. çok haklısınız arkadaşlar ben ve tepekentte yatırım yapan,yüzbinlerce lira ve zaman harcayan herkez tepekentin üniversite ile buyuk bir atağa geçecegini düşünüyorduk ve çok ta emin idik.fakat sağolsun yönetim üniversite ile ilgilenmeyip tepekentte yaşayan kuşlar ile ilgileniyor.üniversiteyi ziyaret eden herkez tepekentimizi ziyaret ediyor.ve üniversiteyi ziyaret eden o kadar kaliteli insanlar varki bunlar üniversite sayesinde tepekenti görme imkanı buluyor ancak sagolsun yönetim TEPEKENTİ BU ŞAHISLARA TANITMIYOR.üniversite tepekent yönetimine para vermez ise dergiye bile çıkamıyor anlaşılan!çıkardıkları son sayıya bakın,bir arkadaşın dediği gibi bahadır demir ilköğretim okulundan bir kaç öğrenci çok daha güzel ve kapsamlı dergi çıkarırdı.ve bu kapsamsız dergi de bizim gibi üyelerden toplanan paralar ile yaptırılıyr.yani paralarımız çöpe gidiyor

 4. sevgili tepekentliler,yukarıda elestirilerde bulunan arkadaşlar o kadar haklı ki,artık yönetimdeki bu beyefendilerin tepekentin gelişmemesi için ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum.beyinleri çalışmıyor ve hiç bir şey bilmeseler dahi bu yazıları okusalar yeter.BİR ÜNİVERSİTEYLE ORTAKLAŞA ÇALIŞAMAYAN YÖNETİM ne gibi bir hizmet sunabilirki.üniversite tepekentin en büyük reklamı ve gücüdür.lütfen bu yönetimekileri uyaralım,bu kadar ilgisiz,duyarsız bir yönetim olamaz.

 5. arkadaşlar tepekente ilginin az olmasının tek sorumlusu yönetim ve duyarsız bazı koparatif sahipleridir.yönetimin belediyeyle hiç bir zaman birlik olup belediyenin tepekente herhangi bir hizmet getirmesini sağlayamamıştır.yapılmayan yollara bir bakın lütfen.insanlar villa yapmak istiyor fakat yolları yok.elektiriklerini bile kendi imkan ve masraflarıyla yapıp karşılıyorlar.yeni yapılan bazı yollara 2 senedir bir fidan dahi ekmediler.üniversite açıldı,tepekent için müthiş bir reklam kaynağı fakat yönetim üniversite yönetimi ile muhattap bile olmuyor.koparatif sahipleri ise kümese benzer villalarına bir fidan bile ekmemişler ve satmaya çalışıyorlar.tavuk veya köpeği bağlasan bu villalarda yaşamazlar.

 6. Saygıdeger tepekentliler
  Buradaki eleştirilerinize katılmamak mümkünmü.
  Ama kendimize şu soruyu soruyormuyuz hiç.

  BEN NE YAPABİLİRİM . NE YAPMALIYIM.

  Arkadaşlar bir araya gelebilme ortamını hazırlamamız lazım.
  Görün o zaman
  üyeyle konuşamayan.toplum içine çıkamayan.sosyal hayat
  vizyon .marka .tanıtım gibi kelimeler ile uzaktan yakından ilişkisi olmayanlar kaçacaklardır.
  HADİ VARMISINIZ
  Bu köye dönüştürdükleri güzelim kenti marka yapmaya. vizyon kazandırmaya. hiç yapılmayan sosyal etkinlikler başlatmaya.VE KENTTE SEVGİYİ TESİS ETMEYE varmısınız.
  defne1953@gmail.com mesajları bekliyorum.

 7. bahadır demir ilkokulumuzdan 3 öğrenciye bu pastoral dergisini siz hazırlayın deseydik inanın aha iyi ve kapsamlı bir dergi çıkardı.belediye başkanımıza tepekente yapılmayan yolları bile sormamışlar…

 8. yönetimin bu ilgisizliği bu vurdum duymazlığını anlamak mümkün değil.üniversiteye konferanslara gelen,konserlere gelen ,etkinliklere katılan bu kadar başarılı şahıslar tepekenti ziyaret ederken yönetimin üniversiteyle birlikte çalışıp tepekenti tanıtmaktan mahrumlar.tepekent pastoral 27.sayısına bakın üniversiteyle ilgili hiç bir konu yok.ticaret merkezi ve sosyal tesisler ilgili de herhangi bir bilgi yok. utanın beyler insanlar bu kadar yatırım yapmışlar fakat siz uyuyorsunuz.

 9. —arkadaşlar tepekente ilgi nasıl az olmasın,yönetimin çıkardığı ve bu kadar masraf yaptığı tepekent pastoral dergisinin 27. sayısına bir göz atın lütfen.tek okuyabileceğiniz sayın başkanımızın yönetimi bırakmasıyla ilgili söyleşi ve tepekent hakkında genel bilgi.başkanımız fevzi bey yönetimi birakmış,çok üzücü bir gelişme.kendisi gerçekten tepekent için çok çalışmış,tepekentin büyük problemlerini çözmüş ve tepekenti yaşanabilir bir noktaya getirmiştir.kendisine bir tepekentli olarak teşekkür eder,diğer işlerinde başarılar ve mutluluklar dilerim.dergideki bir başka söyleşide büyükçekmece belediye başkanımızla yapılmış .ve maalesef belediyenin tepekente yapacağı hiç bir yatırımdan bahsedilmemiştir.arel üniversitesinin birinci yılı ve tepekent için en büyük reklam potansiyeline sahip konusu olmasına rağmen,üniversiteyle ilgili hiç bir konu veya üniversite yönetiminden biriyle herhangi bir söyleşi yapılmamış olması büyük bir terbiyesizlik ve rezalet…..yapılmakta olan ticaret merkezi hakkındada her hangi bir bilgi sunulmamış,sosyal tesis projrsi hakkında da bilgiler es geçilmiştir.dergi tepekentte yaşayan kuşlar ve reklamlardan başka hiç bir şey içermiyor.dergiye harcanan her para bizden çıkmış ve çöpe atılmıştır——–

 10. arkadaşlar tepekente ilgi nasıl az olmasın,yönetimin çıkardığı ve bu kadar masraf yaptığı tepekent pastoral dergisinin 27. sayısına bir göz atın lütfen.tek okuyabileceğiniz sayın başkanımızın yönetimi bırakmasıyla ilgili söyleşi ve tepekent hakkında genel bilgi.başkanımız fevzi bey yönetimi birakmış,çok üzücü bir gelişme.kendisi gerçekten tepekent için çok çalışmış,tepekentin büyük problemlerini çözmüş ve tepekenti yaşanabilir bir noktaya getirmiştir.kendisine bir tepekentli olarak teşekkür eder,diğer işlerinde başarılar ve mutluluklar dilerim.dergideki bir başka söyleşide büyükçekmece belediye başkanımızla yapılmış .ve maalesef belediyenin tepekente yapacağı hiç bir yatırımdan bahsedilmemiştir.arel üniversitesinin birinci yılı ve tepekent için en büyük reklam potansiyeline sahip konusu olmasına rağmen,üniversiteyle ilgili hiç bir konu veya üniversite yönetiminden biriyle herhangi bir söyleşi yapılmamış olması büyük bir terbiyesizlik ve rezalet…..yapılmakta olan ticaret merkezi hakkındada her hangi bir bilgi sunulmamış,sosyal tesis projrsi hakkında da bilgiler es geçilmiştir.dergi tepekentte yaşayan kuşlar ve reklamlardan başka hiç bir şey içermiyor.dergiye harcanan her para bizden çıkmış ve çöpe atılmıştır…………

Yorum yapın