Üniversitede okumanın en güzel yanları

Üniversite çok eğlenceli olabilirÜniversite okumak zor olmak ile birlikte, eğlenceli de oluyor. Ehliyet alıp araba kullanabiliriz, yasal olarak alkol alıp tüketebiliriz ve hayatın en büyük değişikliklerin kapısından geçiyoruz.

Sizin üniversite hayatın tecrübeleri paylaşmak istermisiniz? Ya da üniversite hayatından beklentileriniz açıklarmısınız?

En güzel yazıları anasayfa yazısı olarak yayınlayalım. Yorum olarak anıları paylaşın veya e-posta olarak gönderin.

Üniversitede okumanın en güzel yanları” üzerine 7 yorum

  1. MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

  2. arel üniversitesi hayalimdeki üniversitedir teşekkürler….. ,
    saygılarımla

  3. sevgili tepekentliler,yönetimin bu yapılmamış yollar ile ilgili yaptığı ve yapacağı hiç bir şey yok.lütfen duyarlı her vatandaş,bu yapılmayan yolların tepekentin geleceğini çok büyük ölçüde etkilediğini bilsin.tepekentte eski yapıların çoğu kalitesiz ve eski proje.villa sahipleri bahçelerine fidan ekmekten aciz.yeni yapılanlar ise tepekente değer katıyor ve muhteşem yapılar.üniversitenin sol tarafındaki boşluğa bir bakın.yapılmayan yollar berbat.ancak insanlar buna rağmen muhteşem villalar yapmışlar ve yaşamaya çalışıyorlar.burdaki yolların yapılması böylesi muhteşem villaların yapılmasını çabuklaştırıp tepekente nufus,değer ve hareket kazandıracaktır.bu yüzdenki biz tepekentliler olarak artık çareyi yönetimde değil BELEDİYE DE ARAYALIM.BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE BAŞKANA MESAJ VE ŞİKAYET BÖLÜMLERİ MEVCUT,BUNUN YANINDA CEP TELEFONUNDAN 3441 E ŞİKAYET MESAJI ATMAKTA MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

  4. arel üniversitesi hayalimdeki üniversitedir teşekkürler….. ,
    saygılarımla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.