Tepekent Ticaret Merkezi inşaat

Tepekent İş Merkezi inşaat

Tepekentin ilk resmi Ticaret Merkezinin inşaatı devam ediyor. Daha yeni toprak seviyesinin üstüne çıktığına rağmen, epey bir zaman, emek ve malzeme sarfedildi.

Planlara göre 2010 yılında faaliyete geçer. Kış şartları ve ekonominin gidiatı da süreci etkileyebilir. Herkes büyük umutlar ile böyle alışveriş/ eğlence/ hizmet tesisi bekliyor.

Tepekent Ticaret Merkezi inşaat” üzerine 24 yorum

 1. arkadaşlar gerçekten ticaret merkezinin inşaatı durdurulmuşmu?durdurulmuş ise gerçekten tepekenti 3 sene daha geri atacak demektir.yönetimin ve biz tepekentlilerin bir an önce bu inşaatın tekrar başlayıp bitirilmesi için elimizden geleni yapmamız gerekir.

  • abi, oturan veya potansiyel müşteri yok da adamlar yatırım yapacak. birden fazla bakkal para kazanmayınca (ve 2. olanı iflas edince) ticaret merkezi ne yapacak???
   yürütülen işletmeleri zaten izinsiz veya kaçak olarak var; birde yasalaşıp ruhsat falan alsalarda iyice pahalı olacak.
   en iyisi dışarıdan herşey halletmek. en azından şimdilik.

 2. ticaret merkezinin durdurulması hem biz tepekentlileri,hem tepekente yerleşme düşüncesi olanları buradan bezdiriyor,hiç bir sosyal aktivitemiz ve gidip oturabileceğimiz,eğlenebileceğimiz vakit geçireceğimiz bir mekan yok.villalarda hem hoş hemde güzel olurdu fakat ticaret merkezinin yeri ayrı.bir an önce faaliyete geçirilip bitirilmesi gerekiyor.üniversitemizin burda tutunabilmesi çok önemli,tepekent için çok büyük bir reklam,öğrenciler içinde büyük bir ihtiyaç

 3. resmen inşaat durdu

  yakında bizde tepekentten vazgeçip gideceğiz

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.