Tepekent Ticaret Merkezi inşaat

Tepekent İş Merkezi inşaat

Tepekentin ilk resmi Ticaret Merkezinin inşaatı devam ediyor. Daha yeni toprak seviyesinin üstüne çıktığına rağmen, epey bir zaman, emek ve malzeme sarfedildi.

Planlara göre 2010 yılında faaliyete geçer. Kış şartları ve ekonominin gidiatı da süreci etkileyebilir. Herkes büyük umutlar ile böyle alışveriş/ eğlence/ hizmet tesisi bekliyor.

Tepekent Ticaret Merkezi inşaat” üzerine 24 yorum

 1. şefafflığı yok. durduruldu mu? neden?

  belki finansman sıkıntı var yada hava müsait değil. bu bilgileri bize ileten yok!!!

 2. yönetime ve tepekentte yaşayan arkadaşlara,
  şu an ,tepekentin gelişmesi ve burda yaşayanların ihtiyaçlarını giderebilmesi için yapılmakta olan ticaret merkezimizin inşaatı yanılmıyorsam belediye veya başka sebeplerden ötürü durdurulmuş.lütfen yönetim ve tepekentlilerin birlik olup belediye ye baskı yapılmasını rica ederim.arkadaşlar bu ticaret merkezinin bir an önce tamamlanıp faliyete geçmesi gerek,yoksa tepekenti bir kaç sene geri atabilir!!başkanımız çok zeki,çalışkan,ve çevresi olan biri,ilgilenirlerse halledebileceklerini düşünüyorum.saygılar.

 3. ticaret merkezini yapan green parka teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.fakat biraz acele etseler daha iyi olurdu.lütfen yatırım yapacak insanların önünü açalım isteyen istediği villaya istediği iş yerini açabilsin.tabi caddelerde olursa çok daha iyi olur…..birliğin yapacağı hiç bir şey yok gibi.bırakın dışarıdan yatırımcılar gelip burada yatırım yapsın.

 4. amcamlarada hırsız uğramış şimdi banada köpek alacak hemde kendine amcam hemde kangal ucuz köpek nerede bulunur…

 5. ikiz projelere veya daire tipi projelere izin verilse harika olur.nufus yoğun ve her zaman hareketli,canlı bir bölge olur.

 6. bu sıte hala bıtmedı mı yaa 🙂
  15 yılı gectı galıba baslayalı.yazık onca paraya nasıl bu kadar kotu yonetılebılır.
  yazık tepecık halkına bu sıte yuzunden kımse yatırımda yapmak ıstemıyor.arsalar satılmıyor.adam gıbı yonetın artık.

 7. Proje ile ilgili bilgisi olan var mi? Kaç mağaza, dükkan, ofis, …..

  Bitiş veya teslim tarihi ne zaman?

 8. bir sitenin gelişebilmesi için sosyal alanlar açılmalı nereye açıldığının ne önemi var açılacak her yer bir amaca hizmet edecektir
  ben yaptığım evime elektirik su yol alamıyorum’ki taşınayım ihticaçlar çözülmüyorki sosyal alanlar çözülecek

 9. yukarıda yazı yazan ve harika düşünceleri olan arkadaşları tebrik ederim.bırakında insanlar istediği yere iş yeri açsın yatırım yapsın.köstek değil destek olalım.her caddede ihtiyaçlarımız olan mekanlar açılsın.kalitesiz ve ihtiyacımız olmayan yerler açılsa bile kapanır gider.insanların gidip oturabileceği ,muhabbet edeceği değişik mekanlar veya ihtiyacımız olan dükkanlar açılsın.

 10. millet ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim buranın boş adam geçmeyen caddeleri biraz olsun canlansa yönetimin karşısındaki binayı kent group acılmadan önce adam boyu ot çöp vardı yıllarca o şekilde yattı bina çürüdü kentin tam merkezi gelen müsafirlerimizden utanırdım çöplükten farksız şehrin en göbeği bence kapatıp eski haline dönmesi ortalıkta dolaşan bir kaç kişinin eksilmesi hepimize keyif verecek hatta marketleride kapatalım ne güzel olacak bizde taşınmayı düşünüyoruz zaten evet evet heryeri kapatalım evleride kaptıp gidelim buralardan mutlu olsun arkadaşlar söksünler palmiyelerini çimlerini gitsinlerde rahat etsin arkadaşlar evet istenen bu bence nasıl olsa çatalcada tepecikte hepsi var oturanlar orada görür işlerini

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.