Arel Üniversitesi” üzerine 65 yorum

 1. Çoook haklısınız.geçmişte mevcut yönetimimizin icraatlarını gördük.gerileme dönemi yaşadık.an aynı yönetimden bazı kişiler geldi.başlangıç fos!!! Belediye ile görüşmeler,üniversite ile görüşmeler,ortak tepekent geliştirme çalışmaları ve diğer kurumlar ile faaliyetler,sıfıııııır!!!!sosyal tesisler inşaatı çürüyüp gidiyor!!reklam faaliyetleri yooook!!!!!tepekentliler ile ilişkiler berbat.yönetim binasında kendilerine okey ve kağıt oynayacakları,çay kahve içeçekleri yer var,diğer kentliler kendi başlarına bahçelerinde eğlensinlar!tepekenti geliştirsinler!

 2. açın artık,yeter .soyal tesisler yok ,restaurant yok,cafe yok.tepekenti canlandırmak,geliştirmek yerine geriletiyorsunuz.sabrımız yok,dayanacak gücümüz kalmadı.gerçek icraatlar ve hizmet bekliyoruz.reklam sıfır,böyle tecrübesizlik ve hizmet olmaz.yakında sayenizde üniversite bile kapanacak.tüm işletmeler kapacanak…………….
  ve bütün tepekentliler bu yönetim kadrosunu böyle anacak.

 3. arel üniversitesi,eğitim,üniversite kalitesi,yurtları ve konumu olarak türkiyede eşsiz.herkes e tavsiyem arel tepekent kampüsünü görmeden başka üniversitelere bakmayın bile.

 4. Arel Üniversitesi Müdürlüğü’ne
  Bu yıl üniversitenizin psikoloji bölümünü kazandım.Anadolu Üniversitesinin felsefe bölümünün 3.sınıfını bitirdim.Arel Üniversitesi, Anadolu Üniverside gördüğüm derslerden muaf olacağımı ve okul ücretinin tamamını ödeyeceğimi belirtti.Fakat kayıt olacağım zaman daha önce aldığım dersleri tekrar almak zorunda olduğunu belirtince kayıt olmaktan üzülerek ve istemeyerek vazgeçtim. Böyle olacağını bilseydim, üniversitenizi tercih etmezdim.
  Bilgilerinize arz ederim.09.09.2013
  Zehra ÇANKAYA

 5. Kesinlikle türkiyenin en muhteşem üniversitesi bizce,konumu harika,hocalarımız çok iyi ve imkanlarımız sınırsız gibi.çok iyi bir eğitim ve gelecek vaad ediyor.tepekent istanbulun en kaliteli ve harika kenti olacak gibi.hem bu kenti hemde üniversiteyi kuranlara teşekkürler.

 6. 4adet yolumuz yapılmıyor!yönetim bunun farkında değilmi?niye yardımcı olmuyor?acaba tepekentin gelişmesini istemeyen başka kentler ile işbirliğimi söz konusu?belediyenin niye bu yolları yapmadığının ve kentle ilgilenmediğnin tüm kentlilere açoklanmasını istiyoruz!vergi ve harçları düşürelim lütfen

 7. Sizden Tepekent fotoğraflar istedik. Değerli Tepekentliler kendi çektiklerini göndermeye başladılar. İşte ilk foto albüm bugün geldi. Bundan sonra yeni albümler bu sayfaya eklenecek ve kolay ulaşılabilecek

 8. TEPEKENT BU ESKİ,NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN,VİLLA DEMEYE BİN ŞAHİT VİLLALAR İLE HİÇ BİR ZAMAN GELİŞEMEZ!HİÇ BİR ŞEY BİLMİYOR İSENİZ BÜYÜKÇEKMECE GÖLÜNÜN KARŞISINDA YAPILMIŞ PELİCAN HİLL MALİKANELERİ, ALKENT GÖL MALİKANELERİ,EKİN KONAKLARI, VS VS VS…. MUHTEŞEM MALİKANELER VER!YÖNETİM BU ESKİ PLANLARI ÇIKARMAZ VE İNSANLARIN BU PLANLARDAN SEÇİP VİLLA YAPMASINA ENGEL OLMAZ İSE TEPEKENT DEĞERLENMEZ.ESKİ AHIRDAN FARKSIZ,terkedilmiş kaba inşaatların derhal yıkılması gerekiyor!

 9. #4 : Reşat 13 February 2013

  TEPEKENT COM SİTESİ 1 HAFTADIR KAPALI.1HAFTADIR TEPEKENTTE Kİ GELİŞMELERDEN HABER ALAMIYORUZ.İLGİLENEN YOK!BU KADAR İHMALKARLIK YAPILMASI BÜYÜK VURDUMDUYMAZLIK!

 10. AREL ÜNİVERSİTESİ VE YURTLARINDA 3.SENEM.HEM TEPEKENT HEM DE ÜNİVERSİTE MUHTEŞEM.KONUMU DAHA İYİ OLAN BAŞKA ÜNİVERSİTE YOKTUR HERHALDE.YURTLARIMIZ BİLE VİLLALARDA.EĞİTİM SÜPER. YURT FİYATLARI ÇOK UYGUN.ARKADAŞIM EDİRNEDE YURTTA KALIYOR VE 850 TL ÖDÜYOR.BİZİM VİLLALARDA İSE 450TL.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM AREL ÜNİVERSİTESİ TEPEKENT KAMPÜSÜNÜ GÖRÜN VE ONDAN SONRA KARAR VERİN

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.