Tepekente ilgi az

Son yorumlardan biri çok hoşuma gitti.

Selam tüm kentliler

Millet oturmuş burda Kiptaşı tartışıyor. Tepekentle ilgili sanki kimsenin fikri yok. Böyle güzel bir site için eşi dünyada bile olmayan, böyle güzel bir kent için kimse fikir üretmiyor, esnafına destek cıkmıyor, tanışma kaynaşma adına bir şey yapılmıyor.

Hadi dedik herkez bir ucundan tutsun.

 • Şu iş merkezi ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı?
 • Şu anda oturum kaç kişi?
 • Bu sene sezon açılısı olacakmı?

Hersene bir sezon açılış bir kapanışı yapsak toplu kaynaşmalar sağlansa, eminim 2 sene sonra Acarkentten ve Alarko evlerinden daha iyi duruma geliriz. Hadi fikir üretelim, bildiklerimizi paylaşalım.

Sizin yazıları ve fikirleri çok önemlidir. Lütfen yorumları veya yazıları ya bu siteye ekleyin yada bize gönderin ve hemen yayınlansın.

Tepekente ilgi az” üzerine 69 yorum

 1. İKİZ VE ÜÇÜZ PROJELERE İZİN VERİLİRSE ÇOK İYİ OLUR.NUFUS ARTAR.MÜKEMMEL BİR YERLEŞİM YERİ OLUR.

 2. birlik yeni yaptığı yollara ağaç eksin ki millete örnek olsun.

 3. üniversiteyle birlikte yaklaşık 6000 nufus olacak ve bu da 6.000 ailenin ve bu ailelerin dostlarının gelip göreceği,yaşamak isteyeceği yer olacak.O ZAMAN YATIRIM YAPACAK İNSANLARDA ARTAR.GENÇLER İÇİN DE ÇEKİM MERKEZİ OLUR.inşallah bir an önce açılır….YANLIZ YAPILMIŞ VE ATIL DURAN KOPARATİF BİNALARININ BAHÇELERİNE BARİ AĞAÇ EKSELER.ÇOK DAHA İİ BİR GÖRÜNTÜ OLUR.

 4. DÜNYANIN NERESİNDE KENDİ ARSANIN CİVARINDAKİ YOLLARI ARSA SAHİBİ YAPIYOR.ZATEN PARSELLANİRKEN BELEDİYE KENDİ HAKKINI ALIYOR.BURDA İSE KENDİ YOLUNU KENDİN YAP VEYA PARASINI VERİN BİZ YAPALIM DİYORLAR.AMA BURASI TEXAS….

 5. bu emlak vergileriyle üstüne bu aidatlarla daha çok dolmasını bekleriz.belediye ye ve birliğe yazıklar olsun.insanlar yapılmamış yollar ve alt yapılar yüzünden villa yapamıyor.böyle muhteşem bir kent anca bu kadar baltalanır.çevrede yapılan diğer özel projelerden rüşvet aldılar herhalde,tepekenti baltalamak için…

 6. evet yine aynı yerdeyiz katılım ve paylaşım yok ama nereye kadar bu yazılan yazılara cevap verecek bir duyarlı yokmu YÖNETİM UYUMA TEPEKENTE SAHİP CIK LÜTFENNNNNNNNN !!!!!

 7. bende aynı şeylerden şikayetciyim oglum şimdiden sıkılmaya başladı kızım 5 yaşında biraz büyüsün oda başlıyacak lütfen hep beraber kentimizin şenlenmesi icin birşeyler yapalım herhalde bize öncü olacak bir arkadaş yada ilgili bir YÖNETİM lazım

 8. ben semra şenlık aktıvıtelerı yapılmasını ıstıyorum

 9. SELAM ;
  Birlikten aldığım bilgiye göre 300 aile civarındaymış ama bu sene yazdan sonra en az 500 aile civarında oturacağını tahmin ediyorum..Malum doğalgaz fiaatlarından dolayı geriye göç olduğunuda söylüyorlar.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.