Yönetime sesleniş

Tepekent Yönetim
Öncelikle gerçekten yönetime teşekkür etmek lazım, eleştirmek en kolayı… Buraya kadar geldiğimiz noktada büyük bir emek olduğu kuşkusuz.

Ancak bundan sonrası için ne yapıldığını ve ne yapılmak istendiğini bilmek de hakkımız.
İlk olarak yönetimde bayan yok, lütfen bunun için biraz teşvikte bulunalım, unutmayalım ki burada oturma kararını da, ev alma kararını da veren bayanlar aslında.

Bakın iki çocuğumuzla ve tüm sevgimizle burada yaşamayı sürdürmeye çabalıyoruz. Genelde iyi okullar uzak, sosyal aktivite hiç yok. Dört tarafımız senelerdir inşaat, harabe, yıkıntı ve işçilerle dolu. Burada yaşayan insanlar haklı olarak evlerine yaptığı maddi ve özellikle manevi yatırımların karşılığını almak istiyor artık.

İki tane aile ile tanıştık tesadüf eseri, ikisi de dayanamayıp taşındı ya da sadece yazlık olarak kullanıyorlar. Üniversiteden çok ümitliydik, onunla da bir gelişme olmadı. Otobüs seferleri gerçekten çok olumlu bir gelişme ancak takdir edersiniz ki burada yaşamlarımızı sürdürebilmek için farklı ihtiyaçlarımız var ve artarak devam ediyor.

Yönetimde olmanın da bir bedeli var, biz ne toplantılardan haberdarız, ne davet ediliyoruz, ne dertlerimiz soruluyor. İnsanlar buraya hayatlarının yatırımını yapıyor, lütfen eleştirilere bu kadar kapalı olmayın.

Daha en basit alt yapı sıkıntıları giderilememişken, bir eczane gibi minimum ihtiyaçlarımız karşılanamazken ve ne kadar dayanabileceğimizi tartışır hale gelmişken lütfen biraz daha duyarlı olun, yönetimde yeni, genç, dinamik yüzlere yer verin. Kendiniz yapamiyorsanız, bir proje ekibi tutun, öncelikli ihtiyaçlar neler, neler gelirse burada yaşamın kalitesi artacak ve bunun için nasıl kaynak yaratılır ? Ne kadar ekmek o kadar köfte yaklaşımı bu projeye inanın hiç yakışmıyor…

Kaynak: Komsulardan birisi

Yönetime sesleniş” üzerine 108 yorum

  1. TEPEKENT B KAPISINDAN KUMBURGAZ GİŞELERİNE BAĞLANIYOR.ÇALIŞMALAR SON HIZLA DEVAM EDİYOR.TEPEKENTE DEGER KATACAK HARİKA BİR HABER.TEPEKENTLİLERE HAYIRLI OLSUN!!!!!!!BİR DE ŞU PARK AREL BAŞLASA……

  2. bunlar hizmet değil vatandaşı soymanın pesinde.200 tl.çüşşşşşş.dag,tepe altın oldu.emlak fiatları uçtu gitti.tepekent bu yonetim sayesinde her gecen gün batıyor!!bastırdıkları tepekent pastoral dergisine bir göz atın,hep boş muhabbet!belediye baskanı ile tepekentin yapılmamış yolları ve diğer alt yapı problemleri ile ilgili hiç bir söylesi yok.emlak vergileri kazık aitadlar kazık,fakat ne belediye ne yönetim hiç bir yatırım yapmıyorçbütün suc uyuyan yönetimin.herkezi bezdirdi….

  3. yeni aidatları 200 tl ye cıkarmıslar,düpedüz soygun arkadaslar.buna butun tepekentliler olarak ıtiraz edelim,80 tl den basladı 2 sene içinde 200 tl ye cıktı,tc.de veya dunyada bu oranda artıs yasamış herhangi bir sey yoktur.neye ve hangi mantığa göre bu artısı yapıyorlar bilinmez.yazıklar olsun.

  4. hırsızlığın kol gezdiği güvenliğinden emin olmadığınız bir yerde böyle yatırımlarda bulunan tüm arkadaşları kutluyorum.Bu gibi yerlerde en önemli şeydir güvenlik,aksi durumda o villalar barakadır.5-6 ev birleşip kendi güvenliğini sağlasa daha ekonomik ve güvenli olur.Yönetimde kendi sitesinde bir forum sayfası düzenlese bizde başka yerde yazmasak daha iyi.Bu kenti hep birlikte yönetim ile beraber sorunlarından kurtarabiliriz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.