Yönetime sesleniş

Tepekent Yönetim
Öncelikle gerçekten yönetime teşekkür etmek lazım, eleştirmek en kolayı… Buraya kadar geldiğimiz noktada büyük bir emek olduğu kuşkusuz.

Ancak bundan sonrası için ne yapıldığını ve ne yapılmak istendiğini bilmek de hakkımız.
İlk olarak yönetimde bayan yok, lütfen bunun için biraz teşvikte bulunalım, unutmayalım ki burada oturma kararını da, ev alma kararını da veren bayanlar aslında.

Bakın iki çocuğumuzla ve tüm sevgimizle burada yaşamayı sürdürmeye çabalıyoruz. Genelde iyi okullar uzak, sosyal aktivite hiç yok. Dört tarafımız senelerdir inşaat, harabe, yıkıntı ve işçilerle dolu. Burada yaşayan insanlar haklı olarak evlerine yaptığı maddi ve özellikle manevi yatırımların karşılığını almak istiyor artık.

İki tane aile ile tanıştık tesadüf eseri, ikisi de dayanamayıp taşındı ya da sadece yazlık olarak kullanıyorlar. Üniversiteden çok ümitliydik, onunla da bir gelişme olmadı. Otobüs seferleri gerçekten çok olumlu bir gelişme ancak takdir edersiniz ki burada yaşamlarımızı sürdürebilmek için farklı ihtiyaçlarımız var ve artarak devam ediyor.

Yönetimde olmanın da bir bedeli var, biz ne toplantılardan haberdarız, ne davet ediliyoruz, ne dertlerimiz soruluyor. İnsanlar buraya hayatlarının yatırımını yapıyor, lütfen eleştirilere bu kadar kapalı olmayın.

Daha en basit alt yapı sıkıntıları giderilememişken, bir eczane gibi minimum ihtiyaçlarımız karşılanamazken ve ne kadar dayanabileceğimizi tartışır hale gelmişken lütfen biraz daha duyarlı olun, yönetimde yeni, genç, dinamik yüzlere yer verin. Kendiniz yapamiyorsanız, bir proje ekibi tutun, öncelikli ihtiyaçlar neler, neler gelirse burada yaşamın kalitesi artacak ve bunun için nasıl kaynak yaratılır ? Ne kadar ekmek o kadar köfte yaklaşımı bu projeye inanın hiç yakışmıyor…

Kaynak: Komsulardan birisi

Yönetime sesleniş” üzerine 108 yorum

  1. selam yönetim kent etrafındaki dikilen çamların daha iyi büyüyebilmesi için acilen budanması lazım lütfen ilgilenin bilhassa orkide sokak sonundaki

  2. yönetim ve biz tepekentlilerin yapması gereken en önemli konu belediyeye yepılmamış yolları yaptırmaktır.ve acilen toki ye başvurup tepekent meydanında bulunan maliye arazisisine rezidans tipi konut ve daireler yaptırıp burdaki nufus oranını artırmak ve tepekente canlılık kazandırmaktır! inanın tepekent villalarda yaşayan nufus ile hiç bir zaman canlı ve hareketli olmaz!ve burası uzun seneler dolmaz.hiç bir özel sektör bu kadar nufusa yatırım yapmaz.yapılan alışveriş merkezine bakın,aylardır dükkanlar boş.sosyal tesislerin kabası bitti,kiralandıktan sonra ne kadar iş yapacağıda malum.maliye arazisi çok büyük bir şans ve fırsat.buranın acil olarak tokiye yaptırılması gerekir!

  3. ARKADAŞLAR BURDA HANGİ YÖNETİMDEN BAHSEDİYORUZ.KENDİ BELEDİYESİ İLE KAVGALI,ÜNİVERSİTEYİ KAALE ALMAYAN,MUHATTAP OLMAYAN,BÖYLESİ BÜYÜK BİR POTANSİYELİ KULLANAMAYAN,ÜYELERİNDEN FAİŞ AİDAT İSTEMEKTEN BAŞKA BİR İŞ YAPMAYAN,SENELERDİR BELEDİYE YE BİR KAÇ YOLU DAHİ YAPTIRAMAYAN YERE YÖNETİMMİ DENİR.SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ HAKAN ŞÜKÜR BEYDEN YARDIM TALEBİNDE BİLE BULUNMAYAN VE BU FIRSATLARI DEĞERLENDİRMEYEN KİŞİLERDEN NE BEKLERSİNİZ?SENELERDİR YÖNETİMDEKİLER AYNI VE SADECE GÖREV YERLERİNİ DEĞİŞTİRİYORLAR!!!ARKADAŞLAR TEPEKENT PASTORAL DERGİSİNİN SON 5 SAYISINA BAKIN VE YÖNETİMİN İCRAATLARINI GÖRÜN.HEP BOŞ YAZI VE MUHABBETLER.KUŞLARI VE BİTKİLERİ YAZMAKTAN BAŞKA BİR KONU BULAMIYORLAR.OYSAKİ HER DERGİDE ÖZELLİKLE BELEDİYE BAŞKANI VE ÇALIŞANLARIYLA SÖYLEŞİLERİN YAPILMASI GEREK!TEPEKENTE VE ÇEVRESİNE YAPILAN YATIRIMLARDAN BAHSEDEN YOK!!!BELEDİYE BÜNYESİNE KATILAN CELALİYE,KUMBURGAZ BÖLGELERİNE YÜZLERCE KİLOMETRE ALT YAPI,ÜST YAPI,YOL,KALDIRM,KORDON BOYU DERKEN YAPMADIĞI YATIRIMI BIRAKMADI.BİZİM YÖNETİM İSE KAVGALI OLDUĞUNDAN BELEDİYEYE SENELERDİR ÇİVİ BİLE ÇAKTIRAMADI!!TABİ NE DE OLSA HER SENE 100 DE 100 ARTILRILAN AİDATLARI ÖDEYEN MAĞDUR TEPEKENTLİLER VAR.BÜTÜN TEPEKENTLİLER OLARAK BELEDİYE BAŞKANIYLA VE ÇALIŞANLARIYLA ARANIZI DÜZELTMENİZİ,ÜNÜVERSİTE İLE ORTAK ÇALIŞIP,BİRLİK OLUP TEPEKENTİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPMANIZI İSTİYORUZ.VE BUNDAN SONRA AİDATLARDA HERHANGİ BİR ARTIRIM İSTEMİYORUZZZZZ!!!!!!!!!!!!!KUŞLARI,BİTKİLERİ VE BAŞKA ÜLKELERİ ,BOŞ MUHABBETLERİ İSTEMİYORUZ.BURDA O KADAR HARİKA DÜŞÜNCE VE FİKİRLER VARKİ,BU YAZILANLARI UYGULAYABİLSENİZ YETER.AMA KİMSEYİ KAALE ALMAYAN,BURDAKİ TEPEKENTLİLERİ ALIRMI?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEPEKENTLİLER.

  4. TEPEKENTİN GELİŞEBİLMESİ İÇİN YAPILACAK EN ÖNEMLİ İŞ BURALARA REZİDANS TİPİ PROJELERİN YAPILMASI VE İZİN VERİLMESİDİR.PELİCAN HİLL,ALKENT,TOSKANA TEPEKENT TİPİ PROJELERDİR VE HEPSİNE CANLILIK,HAREKET VEREN BU REZİDANSLARDIR.NUFUSUN OLMADIĞI BİR BÖLGEYE KİMSE GELMEZ VE YATIRIM YAPMAZ.REZİDANS TİPİ PROJELER TEPEKENTE BİR AN ÖNCE HAREKET VE YAŞAM SAĞLAR.

  5. merhaba arkadaslar dovme yaptırmak ısteyen arkadaslar bıze bu adresden ulasabılırler.ares_play@hotmaıl .com facebook adresımız sezgın calgıcıoğulları

  6. merhaba arkadaslar uc ay oldu burayı tasındık esımın ısı dovme yaptırmak ısteyen kısıler bıze bu adresden ulasabılırler…

  7. SEVGİLİ TEPEKENTLİLER,sanırım bundan sonra sevgili yönetimimiz biraz ilgilenir ve sayın milletvekilimiz hakan şükür bey ile ortak bir çalışmada bulunurlar ise tepekentin ne yapılmayan yolları ne imar problemi ne otoban girişi nede diğer sıkıntıları kalır!!!eğer bu fırsatıda kullanamaz ve ilgilenmez iseler yazık yazık!!bu tepekentin ve biz tepekentlilerin eline geçmiş en büyük fırsattır!!bu yapılmayan yollar ile tepekent tam bir yarım kalmış atıl bir proje gibi durmaktadır!!!!

  8. saygıdeger tepekentliler,tepekent pastoral dergisinin son sayısına ve diğer eski sayılarına bir göz atın ve paramızın ne bos yerlere heba edildiğini kendi gözleriniz ile gorun.ilkokul öğrencilerinin bile daha kapsamlı ve anlamlı dergi cıkartacaklarından eminim.bom boş saçma sapan yazı ve konular.her dergide belediye baskanı ile tepekentin cozulmemıiş problemleri hakkında söyleşi ve bu problemlerin çözümü hakkında çalışmaları okumak istiyoruz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yoksa paramızı boş dergilere harcamayınız!!!!!

  9. SAYIN YÖNETİM,TEPEKENTLİLER OLARAK SİZDEN RİCAMIZ,TEPEKENTİN REKLAMI,SORUNLARI VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN ÜNİVERSİTEMİZ İLE ORTAK ÇALIŞMANIZ VE BU SORUNLARIDA BİR AN ÖNCE BUYUKÇEKMECE BELEDİYESİ İLE ÇÖZMENİZDİR.SENELERDİR BELEDİYE YE YOLLARI DAHİ YAPTIRAMADINIZ.BELEDİYE TEPEKENTE BİR ÇİVİ BİLE ÇAKMAMIŞTIR.FAİŞ AİDAT VE FAİŞ EMLAK VERGİSİ ÖDEMEMİZE RAĞMEN.LÜTFEN LÜTFEN YETER ARTIK.BU KADAR İNSANIN GELECEĞİ İLE OYNAMAYI BIRAKIN.

  10. sayın yönetim yapılmamış yolları belediyeye siz yaptıramıyorsanız,sayın milletvekilimiz hakan şükür beyden yardım isteyebilirsiniz.belki kendisinin etkisi olabilir,ne de olsa oda bir tepekentli,en önemlisi vatanını ve milletini seven ve hizmet yapan biri.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.