Kayıp köpek

Ben Tepekent sakiniyim. Pazartesi günü sorumsuz bir bahçıvanın kapıyı açık bırakması sonucu köpeğim kayboldu.

Site içersinde olduğunu belki sığınma amaçlı birinin evine yerleştiğini yada birilerinin sahipsiz sanıp evine aldığını düşünüyorum. 3 yaşındaki golden retriever cinsi kızımızın boynunda mavi nazar boncuklu tasması var. Gören bilen bu sayfayı okuyan herkesten yardımlarını bekliyorum

Gülseven Tomurcuk
telefon numara talep üzerine kaldırıldı

Güncelleme: Gülseven Hanım epostasını gönderdikten hemen sonra (bir saat içerisinde) köpeği bulunmuştur. İki saat geçmeden akrabasına köpek teslim edildi. Detaylarını oku >>

Kayıp köpek” üzerine 10 yorum

 1. Bu yazı için yorumlar kapandı

 2. benim kızım buraya mail attıktan 1 saat sonra bulundu ben iki yakası bir araya gelenlerdenim çok şükür umarım diğer kayıplarda bulunur site içersindeyse kesin bir eve girmiştir birileri bakıyordur goldenler uyumlu olduklarından evleri haricinde bir yerde sorunsuzca yaşıyor resimli ilan vermeniz civardaki marketler güvenlik girişleri vs yerlere de ilan asabilirsiniz.

 3. Sayın Şahin (veya Mehmet?) Bey

  Köpeğiniz kaybolmuş olabilir ama bu siteye gelip rastgele yerlere defalarca aynı mesaj atmanın bir anlamı yoktur. Hem çeşitli e-posta adresler hemde farklı isimler kullanarak sanki spam veya kaçak birşeye yapar gibi defalarca “gönder” butonuna basmanın sağladığı bir faydası yok.

  Bu sitenin sorumlular ve ziyaretçiler öyle gelişigüzel davranışlardan hoşlanmazlar. İletişim sayfasında açık ve net bir davet var:

  Sizin yazılar, tanıtımlar, düşünceler veya Tepekent yada yakın bölgemizdeki herhangi bir bilgi veya haber bize gönderdiğiniz taktirde değerlendirip bu sitede yayınlarız.

  Bu sayfadaki Gülseven Hanım gibi bir eposta yollayıp, köpeğiniz ile ilgili anasayfanın başında bir yazıyı koyabilirdiniz. Şimdi bir yorum olarak kalmasını tercih edip, daha az ziyaretçinin dikkatini çekmesini seçtiniz.

  Eğer bir iki paragraf yazarsanız ve yanında bir fotoğrafı da varsa, site yetkili ile iletişime geçip, köpeğinizin daha hızlı bulunmasını sağlayabilirsiniz.

  Üzüntünüzün farkındayım ve çok geçmiş olsun dileyip, köpeğinizin en kısa sürede bulunmasını umuyorum.

 4. 13 aylık golden retriever erkek köpeğimiz kaybolmuştur
  TEPEKENT İRTİBAT ADRESİ:M.ATATÜRK CADDESİ NO:2 YEŞİLÖREN VİLLALARI TELEFON:0543 697 37 48

 5. o tatlı köpeği korumak ve sevmek için insan sevmek lazım.o mutlu olsun diye, zorda diye bir dediğini iki etmeyen, o ağlayınca ağlayan, üzülünce üzülen, kendi derdini bi yana bırakıp gece gündüz onun derdini dinleyen insanı.
  kimi ise yaptığı iyiliklerle en tepede yer edinir insanlık adına…
  işte sonra o insanlar hal hatır sormak için aradıklarında elini açma tuşuna götürmeyen insanlar, böyle telefon çalsa da köpeğimi bulan arasa diye telefon başında beklerler.hayat çok garip.

 6. AMA GİNEDE golden gibisi olmaz doğrusu

 7. Aradınmı Betül?

  Ne demiş, bulundu mu?

 8. bende buldular diye duymuştum. bir çıkıp buraya haber veremez mi.
  arayiim mi

 9. bulunduğunu duydum. doğru mu?
  olsaydı yayınlardı diye düşündüm

 10. Bulunamadı daha? Gitti herhalde.
  Birisi onu buldu götürdü.
  Sanki çok geç oldu artık, geçmiş olsun komşu.

Yorumlar kapalı.