Kayıp köpek bulundu

12 Kasımda bir eposta sonucunda bu siteye kayıp köpek ile ilgili bir haber yayınlandı ve yardım istendi.

Arada bir aydan fazla geçtiğine rağmen, eposta gönderen sahibinden hiçbir bilgi gelmediği için köpek hala kayıp olduğunu düşünüyorduk. Haber okuyan misafirler köpeğin durumu acıyıp ve sahibine geçmiş olsun dilekleri yazmaya devam ettiler.

Olaya yakın olan birkaç kişi ile görüştükten sonra bu kayıp köpek ile ilgili hem sevindirici hemde üzücü bilgiler meydana çıktı.

Gülseven Hanımın epostası alındıktan hemen sonra yazı yayınlandı ve kaybolan köpek iki saatten az bir süre içerisinde onun ailesine teslim edilmiştir. Bu tabii ki çok mutlu bir haber ve olay herkesin istediği gibi sonuçlandı.

Peki neden üzücü?
İki saatte eposta alınıp yayınlandıktan sonra sonuçlanan bir olayın aydınlanması niye bir ay sonra ve üçüncü şahısdan öğrendik?
Eposta gönderen niye teşekkür etmedi; Tepekent.net ile bir daha iletişim kurmadı.
Peki bulan insan kimdi? Ona teşekkür edildi mi?

Bu site tüm Tepekentliler için hazırlanıyor; iyi günde ve kötü günde. Seve seve yardım ederiz, elimizden gelen herşey yaparız. Size hizmet veya destek verdiğimiz gibi karşılığında az bir saygı beklemek hakkımız değil midir? Sonuçta bu site gönüllü olarak yapıyoruz ve karşılığında saygıdan başka bir beklentimiz veya talebimiz yoktur.

Kayıp köpek bulundu” üzerine 5 yorum

 1. Bu yazı için yorumlar kapandı

 2. köpeğimi bulan kişiye teşekkür ettim siteyi ne zamandır ziyaret edemedim hakkımda bir sürü yazı yazılmış öncelikle geç kaldığım için özür dilerim ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Site yetkililerine tekrar teşekkür ederim olur olmaz herkesin yazdıklarını yayınlamamız dileğiyle

 3. İnsanlık hali bu.

  Bir şey istiyor, alıyor ama verene düşünce yok. Bencillik 21. yüzyılın hastalığı. Yurt dışında aynı mı, yoksa bize ait bir özelliği??

  Fazla hızla geliştik, ondan herhalde. Neyse hepimiz hata yapıp yandıktan sonra anlayacağız. Belki çocuklarımız veya torunlarımızda insanlık geri döner ve temel saygı ilkelerimiz tekrardan kazanılır.

  Böyle ayıplar ve herkes adına çok özür dilerim. Siteyi severim ve kaybetmek istemezdim.

  Tebrikler ve yazılara devam 🙂

 4. ne kadar ayıp ya.. emek veriyon yazı falan yaziyon
  tşk etmez mı insan!! yardım istemek kolay tşk etm çok mu zor??
  aynı mail fowardlasa bulundu diye

  şaşırdım şimdi

Yorumlar kapalı.