Kiptaş Tepecik resimler 2

Duyuru: Kiptaş Tepecik Konutları forumlar ve bilgi paylaşım açık oturumu açıldı. Okurlarımızdan Mesut Akkaya Kiptaş Konutlarından çektiği fotoğrafları yolladı. Teşekkür ederiz ve işte buradalar. Yanyoldan görünen B1 – B4 bloklar.

Yanyoldan B1 - B4

Yanyoldan siteye bakarken B3’den B7’ye kadar görünen bloklar.

Yanyoldan B3 - B7

Sitenin ortasında bulunan okul binası olması gerekıyor.

Okul ve site yolu

Daha yakından çekilmiş okul fotoğrafı.

Okul yapılıyor

Sağda İSKİnin pompalama istasyonu görünmektedir. Su deposu aslında toprağın altında gömülü kaldı. Solda cami inşaatın ne kadar ilerlediğini görülebilir.

İSKİ depo ve cami

Sitenin alt kısmında bulunan A-bloklar. Bu yol sitenin alt sınırı oluşuyor.

Caddeden A1 ve A2

Umarım yakında kuru ve güneşli bir günde sitenin diğer taraflardan (C bloklar ve orta kısmı) ve binaların içlerinden güzel fotoğraflar çekmeye izin alabiliriz.

Kiptaş Tepecik resimler 2” üzerine 32 yorum

 1. sitenizde sürekli sorunla karşılasıyorum bu neden le yazamıyorum:) o tarihten sonra buyuk bir ihtimalle örnek daire gösterime sunu lacaktır… 859 01 08 859 02 10 Nolu telefonlardan ulaşa bilirsiniz…

 2. Sayın Cihan Kezban;
  Çok teşekkür ederiz, yalnız cümlenizi bitirememişsiniz…Merakta bıraktınız. (NİSAN Ayı 20.04.2009 tarihi itibaren…) Cümlenizi tamamlarsanız sevinirim.
  Saygılarımla…

 3. Slm Ben KİPTAŞ tepecik şantiyesinde calışan bir Görevliyim Bu tür sorunlarınızda 859 01 08 araya bilirsiniz Şuan içeri girmek yasak ama NİSAN Ayı 20.04.2009 tarihi itibaren

 4. merhaba arkadaşlar. bende 98 m2 hak sahibi komşunuzum. bu hafta sonu gidip ziyaret etmek istiyoruz. oyumu ordakullanacağım belediyeye yardım gelsin die şimdiden onları düşünür olduk.
  evimiz şehir dışında aam ulaşımı çok rahat. ben doğduğumdan beri kumburgazda yazlığımız vardır oranın yabancısı değilim. ulaşımı manzarası havası çok güzel. özellikle çocuğu olan aileler için çok güzel bir yerleşim yeri olacak.

 5. 98 m2 hak sahibiyim.tepeciğe yakın oturuyorum. en son gittiğimizde 98m2 lerin 2 bloğu bitmek üzereydi.firmalardan biri işi hızlı götürüyo. ancak diğer firma geride kalmış.Bu da bizim daireler bitsede teslimatın geç olabileceği anlamına geliyor.İnşallah onlar da hızlanır ve bir an önce dairelerimiz teslim edilir.

 6. Özgür bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Yalnız konuştuğunuz müteahhit firmanın söyledikleri A-B-C bloklarının hepsi hakkında da geçerli mi? Saygılarımla…

 7. Geçen cuma şantiyeye gittim.Örnek daireler henüz hazır değildi.Teslimat tarihi olarak kesin birşey demediler ama Haziran başı müteahhit firma konutları bitirerek Kiptaş’a teslim edeceklerini, Kiptaş’ın hak sahiplarine konut tesliminin ne zaman olacağını bilmediklerini söylediler.Son çektiğim fotoğrafları da en kısa zaman da yollayacağım.

 8. 80 m2 daire sahiplerindenim, bütün ev sahiplerine hayırlı olsun diyorum.
  Ayrıca burada yorum yazarak, fotoğraf yayınlayarak bilgilendiren herkese ve site yöneticisine çok teşekkür ediyorum. İlgisi ve bilgisi olanlardan ricam:
  Yeni fotoğraf çeken var mı, yayınlayabilir mi?
  Örnek daireler hazırlanmış mı?
  Teslimat hakkında -yeni- bir bilgi var mı?
  İnşaatın son durumu hakkında da bilgiler aktarırsanız çok memnun ve müteşekkir oluruz. Saygılarımla…

 9. bende kiptaş tepecik konutlarında 90m2 a blok’tan bır daıre sahıbı olacagım ınsallah evlerın ne zaman teslım edılecegını cok merak edıyorum ayrıca bende evlerle alakalı resımler var nasıl eklerız sıteye

Yorumlar kapalı.