Tepekent ilköğretim okulu” üzerine 27 yorum

 1. Veli Ateş diye bir ögretmen var Tam bir ülkücü,Türk milliyetçisi ,okulumuza cocuklarımıza Vatan millet ve bayrak sevgisi aşıladı! Allah razı olsun ,Yiğit Türk evladı!
  Büyük bozkurt?

 2. afrein betül, sana katılıyorum. bunlar çok kötü köymüş ,konyadan herkese duyunca midesi bulanıyormuş.çok pis bir köymüş. öğretmenlerimiz ne yapsın. o köy pis doğmuş, pislikle yaşarlar. bitli köy diye adı çıkmış bu köyün.iyi ki dedemler o köyden yıllar önce ayrılmışlar.

  • ya arkadaşlar benim bu okula tayinim çıktı ama yorumlar beni çok korkutuyor nası bi yer burası okulda ne gibi sıkıntılarla karşılaşbilirim köy halkı öğrenciler nasıl bilgi verebilirmi bilen biri ama fazla korkutmadan :((

 3. havzalarında yer alan belediyeler açısından örnek teşkil etmektedir.
  Tepekent çalışması, doğanın geri kazanımı yönünden de önemli bir çalışmadır. Proje dahilinde 120 bin ağaçtan oluşan bir orman “Tepekent Ormanı” yer aldığı gibi, yörede yok olmaya yüz tutmuş yüzün üzerindeki bitki türünün tekrar yöreye kazandırılması çalışmalarını da içeren yaklaşık 5 milyon kök çalı ve süs bitkisi dikimi yapılacaktır.
  Kooperatifler birliği temelinde yürütülen Tepekent çalışmasında aracıyı ortadan kaldırarak insanların oluşturulan plan dahilinde kendi evlerini yapma imkanı sağlanmış bu şekilde daha düşük maliyetli ve kaliteli konutlar oluşturma şansı yaratılmıştır.
  Ticaret merkezleri, açık hava tiyatrosu, sinema ve tiyatro salonları, golf sahası, yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, atlı spor ve binicilik alanları, açık ve kapalı spor alanları, sağlık ve öğrenim tesisleri, konferans salonu, çocuk ve büyükler için her türlü kültürel, sosyal ve sanatsal çalışmaya mekan olabilecek alanlar ve klüp binaları ile Tepekent’te yaşam kalitesine 21. yüzyılın çağdaş insanına yaraşır bir düzey getirmektedir. Güvenlikten çöpün toplanmasına, eğitsel ve kültürel gereksinimlerin karşılanmasından diğer yaşamsal sorunların çözümlenmesinde sivil organizasyonlar aracılığı ile tartışılarak karara bağlandığı ve “Kent Konseyi” kararı ile belediye ile koordineli bir biçimde çözüme yönelik uygulamaların hayata geçirildiği bir işleyiş hakim olacaktır.
  Habitat İstanbul Toplantıları ile ortaya çıkan ve demokratik tüm ülkelerce kabul gören yaşam tarzı Tepekent’e nesnellik kazandıracaktır.
  Tepekent’te gölü besleyen yüzey sularının akışını bozmamak için arazinin topografik yapısını tahrip etmeyecek bir yerleşim planı uygulanmakta ve atık sularında geri kazanımı hedeflenerek bunun için gerekli alt yapı çalışması büyük oranda tamamlanmış bulunmaktadır.
  Konutlar, güneş enerjisinden azami ölçüde yararlanacak ve ısı kaybına meydan vermeyecek şekilde inşa edilirken, doğal enerji kaynaklarından maksimum düzeyde yararlanmayı hedefleyen çalışmalara devam edilmektedir.
  Paylaş veya tavsiye et:

  Etiketler : Genel

  İlişkili konular:
  Hakkında
  Güncel Tepekent Yazılar

  Şeker Bayram Kutlu Olsun
  Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar
  Havuzlara bahar kampanyası
  Ağaçlar, bitkiler ve bakımı eksik
  Tepekent’te Spor ve Medya Ödülleri
  Paramız yollara atılıyor
  Tepekent’te kar keyfi
  Tepekent aidatlar
  Tepekent’te kar
  İşitme engelliler okulu

 4. benim ögretmenim yanikarneye kafadan yazan iftiracı ögretmen

 5. okuL bence kötü bütün öğrencLer kiptas okuLLarına gitti…

 6. okulunuzda öğrenciler sigara içiyor en kısa sürede müfettişleri yönlendiricem saygılarımla nimet çubukçu

 7. OkUl sIkIcI fAlAn DeGiL sİzE öGlE GeLiYoR oLmAsIn

   • o bence o zamnmıs sımdı nasıl bılıyormusn

   • kızım burada hep deli ögretmeler var hiç düzgün bir ögretmen görmedim en deliside veli ateş buna adım gibi eminim

   • sizin köy konyanın en öğretmenlere bıcak ,çekip tehdit edermiş,cahil babalarınız. piç köyüymüş. BAYAN ÖĞRETMENLERE DE KÜFREDERMİŞSİNİZ. OĞLUM SİZİN KÖY OROSPU ÇOCUĞU KÖYÜYMÜŞ KONYADA ÖYLE DİYORLAR, ÖĞRETMENLERİMİZE HAKARET EDEMEZSİN ,ONLAR ÇOK İYİ KALPLİ ,ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR. OĞLUM KALEMİNİZİ BABANIZ ALMIYOR DEFTERLERİNİZİ SİLGİNİZİ HEP O ÖĞRETMENLER ALIYOR ,NANKÖR İNSAN EVLADI…

   • çok haklısın betül ,bu köyün adı çıkmış bitli köy diye konyalılar duyunca bu köyün adını midesi bulanıyormuş. pis pis kokuyormuş bu köyün insanları.öğretmenlerimiz iyi sabrediyorlar.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.