Ağaçlar, bitkiler ve bakımı eksik

Bu yazıda hem yeni bir karikatür hemde anket sonuçları aynı anda olsun istedik. Belki anketteki olumsuzluklar gülerek unuturabiliriz.

Son anketimize göre, Tepekent halkının %56’sı yolların kenarındaki ağaçlar ve yeşillik eksik buluyorlar. Fakat oturanların %29’u iyi olduğunu düşünüyorlar.

Özetle – yolların ağaçları, bitkileri ve onların bakımı ile ilgili, halkın:

  • %36‘sı hiç yeterli değil dedi
  • %29‘u iyi veya çok iyi buldu
  • %20‘si biraz eksik buldu
  • %15‘i fena değil dedi.

Peki oy verdiniz. Şimdi neler eksik olduğunu öğrenelim ve nasıl iyileştirebileceğini tartışalım.

.

Ağaçlar, bitkiler ve bakımı eksik” üzerine 15 yorum

  1. Tepekent yönetimi hiçbir rekreasyon alanında ve tepekent ormanında ağaçların dip budamalarını yapmıyor!ağaçlarımız gerektiği gibi uzayıp gelişmiyor!çıkabilecek ufak bir yangında ise kurumuş dip dalları yüzünden ağaçlar tutuşup büyük bir tepekent yangınına neden olacak!!

  2. sevgili tepekentliler,yönetimin bu yapılmamış yollar ile ilgili yaptığı ve yapacağı hiç bir şey yok.lütfen duyarlı her vatandaş,bu yapılmayan yolların tepekentin geleceğini çok büyük ölçüde etkilediğini bilsin.tepekentte eski yapıların çoğu kalitesiz ve eski proje.villa sahipleri bahçelerine fidan ekmekten aciz.yeni yapılanlar ise tepekente değer katıyor ve muhteşem yapılar.üniversitenin sol tarafındaki boşluğa bir bakın.yapılmayan yollar berbat.ancak insanlar buna rağmen muhteşem villalar yapmışlar ve yaşamaya çalışıyorlar.burdaki yolların yapılması böylesi muhteşem villaların yapılmasını çabuklaştırıp tepekente nufus,değer ve hareket kazandıracaktır.bu yüzdenki biz tepekentliler olarak artık çareyi yönetimde değil BELEDİYE DE ARAYALIM.BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE BAŞKANA MESAJ VE ŞİKAYET BÖLÜMLERİ MEVCUT,BUNUN YANINDA CEP TELEFONUNDAN 3441 E ŞİKAYET MESAJI ATMAKTA MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

  3. sevgili tepekentliler,yönetimin bu yapılmamış yollar ile ilgili yaptığı ve yapacağı hiç bir şey yok.lütfen duyarlı her vatandaş,bu yapılmayan yolların tepekentin geleceğini çok büyük ölçüde etkilediğini bilsin.tepekentte eski yapıların çoğu kalitesiz ve eski proje.villa sahipleri bahçelerine fidan ekmekten aciz.yeni yapılanlar ise tepekente değer katıyor ve muhteşem yapılar.üniversitenin sol tarafındaki boşluğa bir bakın.yapılmayan yollar berbat.ancak insanlar buna rağmen muhteşem villalar yapmışlar ve yaşamaya çalışıyorlar.burdaki yolların yapılması böylesi muhteşem villaların yapılmasını çabuklaştırıp tepekente nufus,değer ve hareket kazandıracaktır.bu yüzdenki biz tepekentliler olarak artık çareyi yönetimde değil BELEDİYE DE ARAYALIM.BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE BAŞKANA MESAJ VE ŞİKAYET BÖLÜMLERİ MEVCUT,BUNUN YANINDA CEP TELEFONUNDAN 3441 E ŞİKAYET MESAJI ATMAKTA MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.