Bahadır Demir İlköğretim Okulu

Tepekent’te bulunan Bahadır Demir İlköğretim Okulun artık kendi web sitesi vardır. Okuması zor olsa bile, okul ile ilgili geniş genel bilgilere yer verilmiştir.


Resimler çağdaş sınıflar ve bilgisayar laboratuvarlar gösteriyorlar. Sınıflardaki beyaz tahta dijital olup,  öğrenciler derse gelemediklerinde bilgisayardan dersleri canlı olarak takip edebilirler. Resimde gördüğüm kadar ile 20 bilgisayar laboratuvarda bulunuyor. Çok etkilendim; gerçekten Tepekente yakışan bir okul olmuştur (devlete bağlı olsa bile).


Eğitim kadrosundan sekiz öğretmenin resimleri yayınlandı; profesyonel ve genç bir kadroya benziyor. Daha önce bu sitede haberi yayınlanan Drama Atölyesi yürüten Gül Cengiarslan’ın fotoğrafı bunlardan biri mi diye merak ediyorum.

Yakında gidip okulu gezmem lazım. Kendim için yaratılan teknolojik harikası şahsen görmek istiyorum.

Bahadır Demir İlköğretim Okulu” üzerine 206 yorum

  1. AREL ÜNİVERSİTESİ VE YURTLARINDA 3.SENEM.HEM TEPEKENT HEM DE ÜNİVERSİTE MUHTEŞEM.KONUMU DAHA İYİ OLAN BAŞKA ÜNİVERSİTE YOKTUR HERHALDE.YURTLARIMIZ BİLE VİLLALARDA.EĞİTİM SÜPER. YURT FİYATLARI ÇOK UYGUN.ARKADAŞIM EDİRNEDE YURTTA KALIYOR VE 850 TL ÖDÜYOR.BİZİM VİLLALARDA İSE 450TL.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM AREL ÜNİVERSİTESİ TEPEKENT KAMPÜSÜNÜ GÖRÜN VE ONDAN SONRA KARAR VERİN

  2. bizim okulda artık herkese güvenilmeyeceğini öğrendim gelip önce dostluk kurmaya çalışıp sonrada kawga edenler var bize laf sokarken kendisine hiç bakmayanlar var sonrada biz herkesi üzmüyoruzzz !!!!!!!!!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.