Otobüs seferler başladı” üzerine 9 yorum

  1. SEVGİLİ TEPEKENTLİLER,sanırım bundan sonra sevgili yönetimimiz biraz ilgilenir ve sayın milletvekilimiz hakan şükür bey ile ortak bir çalışmada bulunurlar ise tepekentin ne yapılmayan yolları ne imar problemi ne otoban girişi nede diğer sıkıntıları kalır!!!eğer bu fırsatıda kullanamaz ve ilgilenmez iseler yazık yazık!!bu tepekentin ve biz tepekentlilerin eline geçmiş en büyük fırsattır!!bu yapılmayan yollar ile tepekent tam bir yarım kalmış atıl bir proje gibi durmaktadır!!!!

  2. beyler bazı koparatif sahipleri yolların yapılmasını istemiyor ve buna engel olmaya çalışıyormuş.kendi yaptıkları ve bir fidan dahi ekmedikleri villalarını bir an önce satabilmek için.zihniyete bakın.halbuki yeni yapılan her villa tepekentin değerini,kalitesini arttırıyor.ve burdaki yaşamı hareketlendiriyor.yönetimde bu sahıslar yüzünden belediye ye yolların yapılması için ricada bile bulunmuyor!!!!!!!!rezilliğe bakın!!!!!!

  3. geldi ama birde zamanında GELSE ONUN YÜZÜNDEN OKUL,DERSHANEYE GEÇ KALIYORUZ

  4. tepekent -yenibosna arabaları zamanında gelmiyor.bazen erken bazen hiç gelmiyor buyüzden okula geç kalıyoruz .

  5. ama otobüs şöför ve muavinlerinin biraz medeniyet öğrenmesi lazım, ayrıca otobüslerin zamanında kalkması kanımca iyi olur

  6. ewt b.kapıdan kalkıyo a.kapısından nasıl kalkabilirki ilersinden zaten otobüsler geçiyor..

  7. sanırım b.kapıdan kalkıyor. yeni kiptaş tepecik konutları için yapıldı bence çünkü oradan geçiyor ondan sonra mimarsinan kiptaşa gidiyor. kiptaşlardan sonra e5te yolunu devam ediyor.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.