İletişim

Bize ulaşın

TepekentNET ile iletişim kurmak için herhangi bir yazıya  yorum yazabilirsiniz yada kentli@tepekent.net‘e e-posta gönderebilirsiniz. Tepekent.net Tepekent K.Y.K.  Birliği yayını değildir ve tüm içeriği, düşünce, yorumlar v.s. yazana veya gönderene aittir. Bu içeriği Tepekent K.Y.K. Birliği veya TepekentNet sorumlulara bağlamaz veya temsil etmez. Sizin yazılar, tanıtımlar, düşünceler veya Tepekent yada yakın bölgemizdeki herhangi bir bilgi veya haber bize gönderdiğiniz taktirde değerlendirip bu sitede yayınlarız. Şirket veya ürün tanıtımlar veya reklamlar için bizimle irtibata geçip, internet sitesinde nasıl yer alabileceğinizi konuşalım. Lütfen yorumları açık ilan sitesi olarak kullanmayın. Saygılarla Kentli

İletişim” üzerine 46 yorum

 1. Merhaba
  Şuan Güzelceden veya tepekentten arsa arayışımız var ve burada ailecek kalabileceğimiz modern villa yapma düşüncemiz var.
  Fakat yorumları okuyorum tepekent için pekde parlak bir durum yok gibi.Halbuki büyük bir potansiyeli olan bir bölge.
  İlkokul lise düzeyinde eğitim veren okulların eğitim durumu nasıl bilgi verebilirmisiniz.ayrıca bu alana ileride yapılması planlan projeler varmıdır???

 2. Bahçe bakım yapımı havuç bakım yapımı her türlü peyzaj işleri ve havuz işleri yapılır

 3. tepekent villalarina yatili aile arayan varmi bahce isleri villa icinde yardim isleri icin

 4. Tepekent villalarinda yapim asamasinda olan ve bitmis yuzme havuzlarini yerlerinde gorebilirsiniz saygilarimizla irtibat akdeniz havuzculu cemican.

 5. tepekent için gerçek minibüs hattı çıkacak mı?arabalar çoğalacak mı acaba?bir bilgi verirseniz sevinirim…

 6. sevgili tepekentliler,yönetimin bu yapılmamış yollar ile ilgili yaptığı ve yapacağı hiç bir şey yok.lütfen duyarlı her vatandaş,bu yapılmayan yolların tepekentin geleceğini çok büyük ölçüde etkilediğini bilsin.tepekentte eski yapıların çoğu kalitesiz ve eski proje.villa sahipleri bahçelerine fidan ekmekten aciz.yeni yapılanlar ise tepekente değer katıyor ve muhteşem yapılar.üniversitenin sol tarafındaki boşluğa bir bakın.yapılmayan yollar berbat.ancak insanlar buna rağmen muhteşem villalar yapmışlar ve yaşamaya çalışıyorlar.burdaki yolların yapılması böylesi muhteşem villaların yapılmasını çabuklaştırıp tepekente nufus,değer ve hareket kazandıracaktır.bu yüzdenki biz tepekentliler olarak artık çareyi yönetimde değil BELEDİYE DE ARAYALIM.BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE BAŞKANA MESAJ VE ŞİKAYET BÖLÜMLERİ MEVCUT,BUNUN YANINDA CEP TELEFONUNDAN 3441 E ŞİKAYET MESAJI ATMAKTA MÜMKÜN.BELEDİYEDEN ERTESİ GÜN SİZE DÖNÜYORLAR VE TALEBİNİZİ ALIYORLAR.YETERLİ ŞİKAYET OLDUĞUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAKLARI SÖZÜNÜ VERİYORLAR.LÜTFEN HER TEPEKENTLİ BU ŞİKAYET BÖLÜMLERİNE YAZSIN VE GÖDERSİN.TEŞEKKÜRLER.

 7. Tepecik Büyükçekmecede Adopen Üretici Bayii olarak hizmet vermekteyiz.Bunun yanı sıra 7/24 Çilingir Hizmeti Kapı Kilit Pencere Duşakabin bakım onarım yenileme işleri ile uğraşıyoruz.İletişim bilgilerimizin sitenizde yer almasını isteriz saygılarımla

 8. sev eston yetkililerine,arel üniversitesi öğrencileri yönetimin böylesi harika bir kente bu kadar ilgisiz kalması bizi gerçekten üzmektedir.bizce sizin gibi büyük firmaların reklam konusunun ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.inanın üniversitemize gelen bakanlardan tutunda,artistlere,ünlülere spor camıasına,profesörlere,rektörlere kadar çoğu insan tepekenti ilk kez gördüklerini ve çok beğendiklerini dile getirdiler.kent yönetiminin biz arel üniversitesi ile tepekentin reklamı,sorunları,geliştirilmesi için beraber çalışması gerektiği yerde hiç bir talepte bulunmaması çok şaşırtıcı ve düşündürücü.üniversitemizi ziyarete gelen bu kadar önemli şahıslara tepekent dergisi,broşürü,tanıtımını yapmak çok kolay ve masrafsızdır.sizden ricamız kent toplantılarında bu konunun özellikle görüşülmesi ve bir an evvel bu çalışmanın başlamasıdır.mümkünse sev eston firmasının bu projeye katılmasıdır.iyi çalışmalar,saygılar.arel üniversitesi öğrencileri….

 9. 1780
  KararOzeti

  Büyükçekmece, Tepekent, 1/1000 ölç.U.İ.P. plan notu değişikliği teklifi.
  Karar

  Planlama Müdürlüğü’nün 08/08 /2011 gün ve 2011-10467 sayılı yazısında; ”

  İLGİ: a) Büyükçekmece Belediye Başkanlığının, 24.06.2011 tarih, 371932 sayılı yazısı ve eki
  10.06.2011 tarih, 61 nolu meclis kararı.
  b) Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın 20.8.2004 tarih, S/89 sayılı genelgesi ve 20.8.2004
  tarih, S/90 sayılı Başkanlık Oluru.
  TALEP:
  Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi, Tepekent yerleşim alanına ait, 01.04.1996 t.t.’li Uygulama İmar Planının plan notları ile 19.06.2001 t.t.’li Kısmi Revizyon Uygulama İmar Planının plan notlarının bir bütünlük oluşturması amacıyla 23.01.2011 tarihli İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliği kapsamında plan notlarında değişiklik yapılmasına ilişkin tadilat teklifi, 10.06.2011 tarih, 61 sayılı Büyükçekmece Belediye Meclis Kararı ile uygun görülerek, gereği için ilgi (a) yazı ve ekleri ile tarafımıza iletilmiştir.

  İLÇE MECLİS KARARI:
  İlgi (a) yazı eki, 10.06.2011 tarih, 61 sayılı Meclis kararı ile;
  “Komisyonumuzca yapılan incelemede Türkoba Mahallesi, Tepekent Konut Alanına ait, 19.06.2001 tasdik tarihli plan notları paftasındaki I.1 maddesindeki “Bu alanda Belediyesi tarafından onaylanacak avan projeye göre uygulama yapılabilir.” notunun iptal edilerek yerine ” İSKİ Yönetmeliğine uyularak uygulama yapılacaktır. KAKS:0.25 olacaktır.” notunun eklenmesi ile tadilen komisyonumuzca uygun görülmüştür.” şeklinde karara bağlanmış olup, hazırlanan İmar Komisyon raporunun oyçokluğu ile kabul edildiği anlaşılmıştır.

  KURUM VE KURULUŞLARIN GÖRÜŞLERİ
  İlgi (a) yazı ekinde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı plan notu değişikliğine ilişkin İSKİ Genel Müdürlüğü görüşü tarafımıza iletilmiş olup;

  İSKİ Genel Müdürlüğü’nün 15.06.2011 tarih, 262884 sayılı yazısında;

  “İlgi yazı ile, Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi, Tepekent yerleşimine ait 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına ilişkin İdaremiz görüşü talep edilmektedir. Bahse konu alana ilişkin İdaremiz görüşü ilgi yazımızda belirtilmiş olup aynen geçerledir.”denilmekte olup,

  İSKİ Genel Müdürlüğü’nün 14.04.2011 tarih, 164837 sayılı yazısında;

  “İlgi yazı ile, Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi, Tepekent Yerleşimine ait 01.04.1996 tarih ve 1996/9-2(3-44) sayılı Tepecik Belediye Meclisince onaylanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planında daha sonra farklı tarihlerde yoğunluk arttırıcı olamayan konut alanları hariç fonksiyon alanlarının emsal değerlerini değiştirici ve bazı yolların kapanıp yerine başka yolların açılmasına yönelik kısmi revizyonlar ve tadilatlar ile plan notlarına ilişkin değişiklikler yapıldığından, plan notlarına ilişkin değişiklikler ile planın güncel halinin bilgi paftasında da gösterildiğinden bahisle İdaremiz görüşü talep edilmektedir.
  ……….İlgi yönergenin;
  6.8 maddesi: “Yapılarda KAKS’a dahil edilecek veya edilmeyecek alanlar hususunda yapının bulunduğu Büyükşehir veya İI Belediyelerinin İmar Yönetmelikleri hükümlerine uyulur.” hükmündedir.
  İlgi yazı ekinde gönderilen söz konusu planlama sahasına ait 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı paftaları ve plan notları incelenerek plan notlarında bazı eksiklikler tespit edildiğinden ilgili belediyesi tarafından düzeltilerek F20c-25b no’lu plan notlan paftası ve bilgi paftası Başkanlığımıza elden gönderilmiştir. Buna göre yapılan değerlendirme aşağıdadır.
  1-) Toplam Planlama Alanı:609.72 ha., Toplam Yerleşilebilir Alan:575.79 ha (orta mesafe 103.52 ha, uzun mesafe 472.27 ha), Toplam Nüfus:11347 kişi, ortalama yoğunluk:11347/575,79=19.70 ki/ha olarak önerilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur. (yönetmeliğe göre maksimum nüfus 15500 kişi ve ortalama yoğunluk değeri orta mesafede 22 ki/ha, uzun mesafede 28 ki/ha)
  2-) Genel Hükümler başlığı altında 4.maddede “Açık ve kapalı çıkmalar İstanbul İmar Yönetmeliğine tabidir.” 7.maddede “Eğimden dolayı açığa çıkan alanlar emsale dahil edilecektir.” hükmü getirilmiş olup ilgi yönergeye uygundur.
  3-) Plan notlarında Ticaret Alanları başlığı altında B.1. maddede KAKS:0.25 değeri verilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  4-) Plan notlarında Yeşil Alanlar başlığı altında D.1. maddede “Keşli çiftliği deresinin yapı yaklaşma mesafesi içinde hiçbir yapı yapılamaz. Bu alanda 23.01.2011 tarihli İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliğinin 6.9.g maddesi uygulanabilir.” hükmü getirilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  5-) Plan notlarında Özel Eğitim Alanı başlığı altında G.1.maddede “Bu alanda Temel Eğitim Kampüsü yapılabilir. KAKS:0.25” hükmü getirilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  6-) Plan notlarının J. maddesinde “Kamu Hizmeti için ayrılan Sosyal ve Teknik Donatı yapıları hariç, konut dışı yapılaşmalarda KAKS:0.25 değeri aşılamaz.” hükmü getirilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  7-) Plan notlarının K. maddesinde “Açıklanmayan hususlarda İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliği ve İstanbul İmar Yönetmeliği geçerlidir.” hükmü getirilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  😎 Plan notlarının L. maddesinde “23.01.2011 tarihli İçmesuyu Havzaları Yönetmeliğinde orta mesafeli koruma alanında yönetmeliğin 6.9.e maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar ile, uzun mesafeli koruma alnında yönetmeliğin 6.9.f maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar yapılamaz.” hükmü getirilmiş olup, ilgi yönetmeliğe uygundur.
  Bahse konu saha ile ilgili olarak İdaremiz altyapı görüşü aşağıda sıralanmıştır.”denilmekte olup, 23 maddelik altyapı görüşü verilmiştir.

  “12. maddede; İlgi Yönetim Kurulu Kararı gereği, söz konusu alanın içinden gecen (yazımız EK2 planda gönderilen)
  a. yazımız ekinde planda pembe işaretli derelerin; yağmursuyu toplama havzası 80 ha’ın altında olduğundan, dere taşkın sınırları belirleninceye kadar dere aksından itibaren derenin sağında ve solunda 7,5’ar metre olmak üzere toplam 15 mt. alan yol veya yeşil alan olarak,
  b. yazımız ekinde planda turuncu işaretli derelerin; yağmursuyu toplama havzası 80 – 130 ha arasında olduğundan, dere taşkın sınırları belirleninceye kadar dere aksından itibaren derenin sağında ve solunda 10’ar metre olmak üzere toplam 20 mt. alan yol + yeşil alan veya yeşil alan olarak,
  c. yazımız ekinde planda mavi işaretli derelerin, yağmursuyu toplama havzası 130-240 ha ‘in arasında olduğundan, dere taşkın sınırları belirleninceye kadar dere aksından itibaren derenin sağında ve solunda 15’;er metre olmak üzere toplam 30 mt. alan yol + yeşil alan veya yeşil alan olarak, gelecekte atik su ve yağmursuyu kanalizasyon altyapı tesislerinin yapılabilmesi için yol veya yeşil alan olarak ayrılmalı, bu bantlar içerisinde yapılaşmaya izin verilmemeli, arazi topografyasını değiştirecek herhangi bir çalışma kesinlikle yapılmamalıdır.
  d. yazımız ekinde planda sarı işaretli derelerin; yağmursuyu toplama havzası 240 ha’in üzerinde olduğundan, dere taşkın sınırları belirleninceye kadar dere duvarından itibaren derenin sağında ve solunda 25’er m. olmak üzere toplam 50m. alan dere yapı yaklaşma sınırıdır. Dere yapı yaklaşma sınırı olarak belirlenen bu alanlar, imar planlarında dere ıslahı, yol, yeşil alan ve yapılaşmasız alan olarak ayrılmalı, afete maruz bu bant içerisinde yapılaşmaya izin verilmemeli, derenin doğal akışını engelleyecek, arazi topografyasını değiştirecek herhangi bir çalışma kesinlikle yapılmamalıdır.
  23. maddede; İSKİ’nın görüşleri alınmadan hazırlanan imar yönetmeliği, imar planlan ve yerel plan uygulaması yapılmamalıdır.
  Netice olarak; söz konusu Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi, Tepekent Yerleşimine ait 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ilgi yönerge ve ilgi yönetmelik hükümlerine Başkanlığımızca uygun bulunmuştur. Söz konusu planın onayına müteakip bir nüshasının İdaremize gönderilmesi gerekmektedir.”denilmektedir.

  DEĞERLENDİRME-SONUÇ:
  İlgi (a) yazı ve ekleri ile tarafımıza iletilen Büyükçekmece İlçesi, Tepecik Mahallesi, Tepekent yerleşim alanına ait, 01.04.1996 t.t.’li Uygulama İmar Planının plan notları ile 19.06.2001 t.t.’li Kısmi Revizyon Uygulama İmar Planının plan notlarına ilişkin tadilat teklifi, 10.06.2011 tarih, 61 sayılı Büyükçekmece Belediye Meclis Kararı ile uygun görülerek, gereği için tarafımıza iletilmiş ve teklifin, 01.04.1996 onanlı 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına ilişkin plan notu paftası ile 19.06.2001 t.t.’li Kısmi Revizyon Uygulama İmar Planının plan notu paftasına işlendiği;
  01.04.1996 onanlı 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı plan notlarının
  Genel Plan Hükümleri bölümünde;
  “Açık ve kapalı çıkmalar İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” şeklindeki 4.maddesinde “İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” kısmının iptal edilerek, “İstanbul İmar Yönetmeliğine tabidir.” notunun eklendiği,
  Uygulama Hükümleri bölümünde;
  “Min. Parsel büyüklüğü 5000 m2’dir.”şeklindeki A.2.1 maddesinin iptal edilerek, “Min. Parsel büyüklüğü 2000 m2’dir.” notunun eklendiği,
  “Konutlarda bodrum kat yapılamaz.” şeklindeki A.3 maddesinin iptal edilerek, “Emsal dahilinde kalmak kaydıyla açığa çıkan bodrum katlar kullanılabilir.” notunun eklendiği,
  B.l maddesine “Kaks:0.25 değeri aşılamaz.” notunun eklendiği
  “E:0.10, Hmax:6.50m’dir.” şeklindeki B.2 maddesinin iptal edildiği,
  Rekreasyon alanlarının E maddesindeki “…Taks:0.05, Kaks:0.10…” yapılaşma şartının iptal edilerek “E:0.05” yapılaşma şartının eklendiği,
  “Rekreasyon amaçlı tesislerde açık ve kapalı çıkmalar İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” şeklindeki E.l. maddesi ile “Rekreasyon amaçlı tesislerde bodrum kat yapılamaz.” Şeklindeki E.2. maddesinin iptal edildiği, “Rekreasyon amaçlı tesislerde açığa çıkan bodrum katlar emsal dahilinde kalmak kaydı ile kullanılabilir.” notunun eklendiği,
  “Kamu hizmeti için ayrılan sosyal ve teknik donatı yapıları hariç, konut dışı yapılaşmalarda Kaks:0.25 değeri aşılamaz.” şeklindeki EK-1. maddesinin eklendiği,
  “Açıklanmayan hususlarda İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliği ve İstanbul İmar Yönetmeliği geçerlidir.” şeklindeki EK-2. maddesinin eklendiği,
  “23.01.2011 tarihli İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliğinde, orta mesafeli koruma alanında yönetmeliğin 6.9.e maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar ile uzun mesafeli koruma alanında yönetmeliğin 6.9.f maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar yapılamaz.”şeklindeki EK-3. maddesinin eklendiği görülmüştür.
  19.06.2001 onanlı 1/1000 ölçekli Kısmi Revizyon Uygulama İmar Planı plan notlarının
  Genel Plan Hükümleri bölümünde;
  “Açık ve kapalı çıkmalar İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” şeklindeki 4.maddesinde “İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” kısmının iptal edilerek, “İstanbul İmar Yönetmeliğine tabidir.” notunun eklendiği,
  Uygulama Hükümleri bölümünde;
  B.l maddesine “Kaks:0.25 değeri aşılamaz.” notunun eklendiği
  “Hmax:6.50m’dir. E:050” şeklindeki B.2 maddesinin iptal edildiği,
  “Planda gösterilen emsallere göre uygulama yapılabilir.” şeklindeki C.3 maddesinin iptal edildiği,
  “Rekreasyon amaçlı tesislerde açık ve kapalı çıkmalar İSKİ Yönetmeliğine tabidir.” şeklindeki E.l. maddesinin iptal edildiği,
  “Bu alanlarda E:0,20 olarak ilgili kurumun vereceği avan projeye göre uygulama yapılacaktır.” şeklindeki F.2. maddesinin iptal edildiği,
  “Bu alanda Belediyesi tarafından onaylanacak avan projeye göre Temel Eğitim Kampüsü yapılabilir E:1,20″şeklindeki G.1.maddesinin iptal edilerek, “Bu alanda Temel Eğitim Kampüsü yapılabilir.Kaks:0,25” notunun eklendiği,
  H. maddesindeki PTT Alanına ilişkin “E:0,20” yapılaşma şartının iptal edildiği,
  I.maddesindeki Yönetim Merkezi Alanına ilişkin, “E:0,40” yapılaşma şartının iptal edildiği,
  “NOT: Tadilatı yapılmış alanlar için 3.2.1995 tasdik tarihli imar planı notlarında belirtilen genel ve uygulama plan hükümleri.”notunun iptal edildiği,
  “Kamu hizmeti için ayrılan sosyal ve teknik donatı yapıları hariç, konut dışı yapılaşmalarda Kaks:0.25 değeri aşılamaz.” şeklindeki EK-1. maddesinin eklendiği,
  “Açıklanmayan hususlarda İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliği ve İstanbul İmar Yönetmeliği geçerlidir.” şeklindeki EK-2. maddesinin eklendiği,
  “23.01.2011 tarihli İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliğinde, orta mesafeli koruma alanında yönetmeliğin 6.9.e maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar ile uzun mesafeli koruma alanında yönetmeliğin 6.9.f maddesinde belirtilen fonksiyonlar ve bunlara ait yapılar yapılamaz.”şeklindeki EK-3. maddesinin eklendiği,
  I.1 maddesindeki “Bu alanda Belediyesi tarafından onaylanacak avan projeye göre uygulama yapılabilir.” notunun iptal edildiği ve ” İSKİ Yönetmeliğine uyularak uygulama yapılacaktır. KAKS:0.25 olacaktır.”notunun eklendiği görülmüştür.
  İlgi (a) yazı eki, Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi, Tepekent yerleşim alanına ilişkin, 01.04.1996 t.t.’li Uygulama İmar Planının plan notları ile 19.06.2001 t.t.’li Kısmi Revizyon Uygulama İmar Planının plan notlarına ilişkin değişiklik teklifi ile, konut alanlarında emsalin değiştirilmeden bodrum kat yapılabileceği, rekreasyon alanlarında emsalin düşürüldüğü ve emsal dahilinde olmak üzere bodrum kat yapılabileceği, özel temel eğitim alanı ve yönetim merkezi alanlarında emsalin düşürüldüğü, 19.06.2001 onanlı mer’i 1/1000 ölçekli kısmi revizyon planında ticaret alanlarının E:0,50-hmax:6,50 yapılaşma şartının iptal edilerek, Kaks:0,25 olarak uygulama yapılabileceği ve söz konusu teklif ile yapı yoğunluğunun azaltıldığı; buna karşılık, 01.04.1996 onanlı mer’i 1/1000 ölçekli plan kapsamında, E:0,10 yapılaşmalı ticaret alanları ile E:0,20 yapılaşmalı PTT Alanı ve konut dışı yapılaşmalarda, Kaks:0,25 olarak uygulama yapılabileceği ve bu kapsamda söz konusu değişiklik ile yapı yoğunluğunun arttırıldığı görülmekte olup, söz konusu plan notu değişikliği teklifinin birlikte değerlendirildiğine; İSKİ Genel Müdürlüğünce, İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönergesi ile İSKİ İçmesuyu Havzaları Yönetmeliği hükümlerine göre uygun bulunduğu görülmektedir. ” denilerek
  İlgi (a) yazı ve ekleri, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Plan notu değişikliği teklifine ilişkin ilçe meclis kararı ve teklif plan paftaları yazımız ekinde olup, yazımız ve eklerinin, ilgi (b) Başkanlık onayı ve genelgesi ile 5216 sayılı yasanın 7-b ve 14. maddelerine göre değerlendirilmek ve hakkında karar alınmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanlık Onayına sunulmuş olup , Büyükşehir Belediye Başkanının ” İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisine Takdim” Oluru ile Büyükşehir Belediye Meclisine havale olunmuştur .
  KOMİSYON GÖRÜŞÜ: Büyükçekmece İlçesi, Tepekent 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı plan notu değişikliği teklifi incelenmiş olup, İSKİ görüşüne uygun hazırlandığından Komisyonumuzca uygun görülmüştür.
  Meclisimizin onayına arz olunur.”
  Şeklinde hazırlanan İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu; İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinin 6. Seçim Dönemi 3. Toplantı Yılı, Ağustos Ayı Toplantılarının 12 Ağustos 2011 tarihli 5. birleşiminde okunarak, yapılan işaretle oylama neticesinde raporun aynen ve Oybirliği ile kabulü kararlaştırılmıştır.

  KararTarihi
  12.08.2011 00:00
  DosyaNo
  1780
  Pasif
  No
  Attachments
  Created at 26.08.2011 15:31 by e.kozan
  Last modified at 26.08.2011 15:31 by e.kozan

  Use this page to add attachments to an item.
  Name

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.